Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Поліщука А.Л. Роздрукувати

Звітний період: з листопада  2015  по  січень 2017  року.

Повне ім’я, дата народження, місце роботи: Поліщук Андрій Леонідович, 19 березня 1978 року, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго»

Партійність:  безпартійний

Фракція: «Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

Міжфракційна група:  «За майбутнє Вінниччини»

Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісія обласної ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики, голова комісії.

Контактні дані депутата:

- телефон: (0432) 52-50-50

- електронна пошта:  andriy.pol78@gmail.com

- адреса приймальні:  м. Вінниця,  вул. Магістратська, 2  (прим. ПАТ ,,Вінницяобленерго”). Прийом громадян здійснюється - ІІ, ІV середа місяця з 17.00  до 18.00.

Помічники депутата: Бірюков О.О., Пушкар А.В., Перевалов С.С., Казьмірук О.І.

Я, Поліщук Андрій Леонідович, звітуючи про депутатську діяльність, наголошую, що робота проводилась і  проводиться за кількома напрямками: 

1) діяльність  в обласній Раді;

2) робота з виборцями  в межах округу; 

3) вирішення профільних питань (благодійність,  підтримка громадських ініціатив - патріотичних, соціальних, культурологічних, спортивних).

Діяльність  в облраді

Щодо нормативно-правової діяльності, то я взяв участь у 7-ми  пленарних засіданнях сесії обласної Ради, не раз виступав на них з конкретними пропозиціями.  Особисто провів 6 засідань постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики; розглянув та подав пропозиції до проектів з профільних питань та проводив громадські обговорення в окрузі.

    З метою захисту інтересів виборців мною було ініційовано та направлено до посадовців понад 10 депутатських звернень і  клопотань.

Зокрема, звертався  з клопотанням до голови обласної Ради Олійника А.Д.  щодо надання фінансової допомоги  для проведення хірургічної операції  в  „Інституті серця” (м. Київ) голові Конищівської сільської Ради Смілянцю А.С. Допомогу надано.

Робота в окрузі.

З початку звітного періоду основним завданням моєї депутатської діяльності було виконання передвиборчих зобов’язань та завдань. Вони окреслені виборцями округу - жителями Мурованокуриловецького району ще під час зустрічей зі мною, як  з кандидатом у депутати,  та моїм  колегою по роботі в обласній Раді, депутатом  обласної Ради  6 скликання Бірюковим  О.О.

 Так, у с. Немерче (сільський голова Михайло А.О.) необхідно було:

- розібратися щодо порушення  місцевими посадовцями закону  при розгляді  об'єднання громад;

- посприяти забезпеченню села скрапленим газом, яке відсутнє з 2015 року;

- допомогти із заглибленням висохлої криниці на території місцевого дитсадка і наданням матеріальної допомоги у сумі 5000 грн.;

- вирішити питання низької напруги електроенергії, зокрема, по вул. Пархоменка.

У с. Лучинчик (сільський голова  Медвідь В.П.):

- вирішити питання перенесення трансформаторів (ТП 193) в центр навантаження для вимірювання напруги по стороні 0,4 кВ. Всього у селі 6 ТП;

- сприяти у реалізації проекту  вуличного освітлення.

У с.Лучинець (сільський голова Коваль А.М.): 

- виконати підвіску голого проводу для ліхтарного освітлення довжиною 800 м.

У с.Степанки (сільський голова Гуцол П.П.) розібратися у питаннях:

- низького рівня  напруги на одній із центральних вулиць села;

- слабкого сигналу  мобільного  зв'язку  «Київстар»,

- заниженої (від обласного рівня) оплати за молоко селянам, які його здають Могилів-Подільському молокозаводу;

- руйнації  житлових будинків, що спричинена  місцевим агрогосподарством.

У с. Вищеольчедаїв  (сільський голова Квятківська Т.В.):

 - налагодити електропостачання високої напруги по вул.Котовського та Нагірна;

- у місцевій школі посприяти заміні нових вікон. 

Станом на початок звітного періоду основна маса питань була вирішена. На стадії виконання залишилися загальнообласні проблеми, такі як:

- автобусне сполучення;

- реорганізація закладів освіти;

- ремонт доріг;

- виділення земельних ділянок громадянам.

 Щодо подальшої (після грудня 2015 року) роботи в окрузі і безпосереднього спілкування з виборцями, то 21 січня 2016 року  відбулася зустріч з активом Немерченської сільської ради з виїздом на місце до с. Немерче (сільський голова Михайленко А.О.). На підставі звернень надана фінансова допомога жителям села, а також підготовлені відповідні запити до структур, які відповідають за мобільний зв'язок, за роботу відділення «Ощадбанку». Прийнятими заходами відрегульовано питання із Шаргородським молокозаводом  щодо розрахунків населенню за здане молоко.  Виконана розчистка та заглиблення існуючого колодязя з питною водою. Придбана тротуарна плитка для благоустрою території  місцевої школи. Також особисто взяв участь у святі «День вчителя», під час якого  вручив спортивний інвентар та форму учням місцевої  школи.

10 лютого 2016 року відбулася робоча поїздка до виборців, зокрема, у с. Обухів, де порушувалось питання по проведенню роботи зі створення об’єднаної громади, та у с.Привітне, де надано допомогу дитячому садочку, школі та у закінченні ремонту амбулаторії. Значна допомога надана дитячому садочку та школі щодо забезпечення обладнанням і спортивним інвентарем. Вирішено питання з  вуличним  освітленням.                  

У с. Снітків (сільський голова Ольшевський В.)  зустріч з виборцями пройшла з участю голови РДА Ладана С.В., народного депутата ВР Спориша І.Д., депутата обласної Ради Струсевича П.П.

Основні питання стосувалися закриття школи в селі через недостатню кількість учнів, про що були намічені заходи по збереженню школи. Розглядалось питання про оформлення землі фермеру Українцю С.В. для створення на ній 600 робочих місць.

У с. Вищеольчедаїв (сільський голова Квятківська Т.В.) основне питання стосувалось будівництва водогону для села та  виконання проектно-кошторисної документації.

18 лютого 2016 року разом з представниками РДА, головами сільрад проведено навчання з правильного оформлення документації для створення об’єднаної громади. За моїм проханням  у навчанні  допомогла громадська організація «Право» і, зокрема, Кавунець А.В. Після навчання відбулася зустріч з головою громади  с.Обухів Кретюк Т.М. та виборцями. Говорили про добудову місцевої амбулаторії. Отримані копії ПКД для вирішення питання подальшого фінансування.

4 березня 2016 року в м. Вінниця відбулася зустріч з головою Конищівської сільської ради Смілянцем А.С. Порушувалось питання  подачі напруги на свердловину, а також про передачу в постійне користування земель водного фонду (ставків) на території сільради з метою створення зони відпочинку для жителів територіальної громади. 

З цих питань одразу під час зустрічі було організовано відповідні доручення моїм помічникам, зокрема Пушкару А.В., а також складено клопотання посадовцям.

31 травня 2016 року відбувся виїзд на  округ для зустрічі з виборцями. В с. Обухів вручено комплект спортивної форми для шкільної команди футболістів та грамоти активістам села. Розглянуто питання щодо обладнання місцевої школи комп’ютерною технікою, про землю для педагогів з метою  ведення домашнього господарства в с. Котюжани, про надійність електропостачання в с. Петрівці. По всім питанням були підготовлені звернення та запити у відповідні органи. Станом на кінець 2016 року питання вирішено.

До Дня захисту дітей відвідав вихованців навчальних закладів сіл Обухів, Михайлівці, Конищів. Привіз з помічниками для них подарунки до свята - спортивні форми, плазмовий телевізор та інше. Подарували дітям району екскурсію до Вінниці, а  малеча нам - купу приємних емоцій. Це є найкращою підзарядкою, аби не розслаблялися і діяли активніше. А діяти треба як ніколи, бо у виборців в окрузі є маса запитань і невирішених допоки проблем. Наприклад, у  більшості громад району потребує швидкого депутатського реагування вирішення питання вуличного освітлення та альтернативного опалення.

Кожному, з ким мав і маю розмову, обіцяв і обіцяю розібратися, вирішити, допомогти. Обіцянки, як правило, не розходяться із справою. Це моя чітка і принципова позиція, як депутата, так  і людини.  

Депутатство вимагає регулярного відстеження подій в окрузі, постійного контакту з місцевими органами самоврядування  і  безпосереднього спілкування з виборцями. Без цього робота, яку тобі довірили люди, вважаю,  нічого не варта.

5 червня 2016 року відбулась чергова поїздка до Мурованокуриловецького району з моїми помічниками. У с. Вищеольчедаїв разом з головою сільради Квятківською Т.В. були розглянуті питання об’єднання громад. Доручено надати допомогу в оформленні документації.

В с. Обухів з головою сільради Кретюк Г.М. обговорили питання об’єднання громад, ремонту насоса на насосній станції водної свердловини, а також заміни котла НИИСТУ в місцевій школі. Питання взяли  на розгляд та контроль.

У с. Михайлівці на зустрічі з головою сільради Яцюк Л.С. розбиралися із питаннями забезпечення сімей переселенців. Також обговорили  цінову політику на молоко. З року в рік ця проблема нагадує про себе. Селяни обурені  зростанням цін на паливо, на комбікорм для тварин, а от закупівельна ціна на молоко в населення залишається незмінна. Вода в пляшках, нарікають люди, значно дорожча.  У ході розмови вирішили запропонувати  місцевому керівництву можливі варіанти  вирішення цього болючого питання. Порадив зібрати всіх заготівельників молока і жорстко домовлятися  з ними про підняття ціни на молоко для населення. Проблема  досить актуальна  для всієї Вінниччини, як аграрного регіону країни і потребує нагального вирішення на загальнодержавному рівні. Селяни чекати вже не можуть. Було розглянуто й питання будівництва водогону, дороги до кладовища, виконання освітлення села, реорганізація освіти. З усіх проблем підготовлено відповідні проекти рішень.

У робочому порядку разом з керівництвом Вінницької ОДА та Вінницької облради взяв участь 6 липня 2016 року у  розгляді питань будівництва сучасного полігону відходів, роботи прозорого офісу, роботи райради, а також в урочистому врученні ключів новоселам Мурованих Курилівців.

14 жовтня 2016 року мною особисто, як депутатом,  на день села Вищеольчедаєва було організовано концерт співака М. Янченка. На прохання вчительки музики надав 2000 грн. особистих коштів на придбання баяна для занять з дітьми.

1 листопада 2016 року вкотре разом із помічниками  відвідав своїх виборців у Привітному, Обухові та Вищеольчедаєві. Дошкільнятам  завезли  комплекти постільної білизни, рушників та інші необхідні речі.

Поспілкувалися з колективами вихователів, поцікавилися  потребами закладів. Особливої радості і позитивного заряду отримали від самої малечі - такої світлої і безпосередньої.

Хочеться далі жити, працювати і допомагати кожному з них, бо це – майбутнє нашої Вінниччини, країни.

Спілкуючись з селянами в громаді Вищеольчедаєва,  дізналися про нагальну потребу у проведенні вуличного освітлення, з чим незадовго до кінця.

2016 року вдалося допомогти. Також чимало питань було щодо отримання учасниками АТО земельних ділянок. Постійно під час зустрічей з виборцями  роз’яснюю їм, як має відбуватися цей процес у рамках чинного законодавства. По від’їзді з громади  взяли  усі звернення щодо матеріальної допомоги, адресовані мені, як депутату обласної ради. 

29 грудня 2016 року за моїм дорученням усі дошкільнята на території виборчого округу Мурованокуриловецького району (13 дитячих дошкільних закладів)  отримали солодкі подарунки у день Святого Миколая. Також дітям округу  вручено новорічні подарунки, придбані моїм власним коштом.

В цілому за рік було надано 60 тис.грн. фінансової допомоги із депутатського фонду і 100 тис.грн. за рахунок власних коштів в межах району, а також понад 100 тис.грн. власних коштів на придбання мікроавтобусу марки Volkswagen T5 та інших технічних засобів  в зону АТО. Крім того надавалась цільова допомога у вигляді дитячих меблів, іграшок, білизни, спортивного інвентарю, комп’ютерного обладнання. Загальна кількість  такої допомоги склала  майже  60 тис.грн.

Загалом за  час звітного періоду я особисто  прийняв понад 300 громадян. Разом із своїми помічниками провів 50 зустрічей з виборцями (у тому числі, з трудовими колективами).

 3) Робота з профільними питаннями (благодійність, підтримка громадських ініціатив – патріотичних, соціальних, культурологічних, спортивних).

Щодо цього пункту моєї депутатської діяльності, то він завжди, так би мовити, у режимі «онлайн». Щодня до мене, як до депутата зверталися вінничани у питаннях фінансової допомоги. Радий, що є можливість допомагати вітчизняній армії та воїнам АТО, талановитим дітям та молоді, зокрема, юним талантам і  спортсменам, підтримувати різноманітні культурологічні та духовні проекти, які реалізовуються як у Мурованокуриловецькому  виборчому окрузі, так і в області. 

Так, за час проведення АТО вдалося  надали безповоротну матеріальну та  фінансову допомогу:

- міжнародному благодійному фонду «Без кордонів» для забезпечення першочергових заходів з ремонту об’єктів житлового фонду м. Маріуполь;

- Могилів-Подільському прикордонному загону, обласній раді організації ветеранів України, військовій частині №3028;

- виділення коштів на паливно-мастильні матеріали волонтерам, які доставляють бійцям АТО зібрані з моєю допомогою необхідні  речі (дизельні станції, бензопили, водні насоси,  продукти  харчування, медикаменти);

- придбання та відправка за власний кошт мікроавтобусу для воїнів АТО;

- соціально-незахищеним верствам населення (найчастіше на лікування та оздоровлення);

- дітям-інвалідам, сиротам  та позбавленим батьківського піклування, а саме - вихованцям Ладижинського будинку-інтернату та Прибузькій  спеціальній загальноосвітній  школі-інтернату;

- матеріальну допомогу благодійному фонду дитячо-юнацького спорту інвалідів «Інваспорт», юним спортсменам Мурованокуриловецького району, Немирова,  Вінниці, юним граціям Чемпіонату України з художньої гімнастики тощо. 

 Депутатські завдання  у  найближчий період:

- сприяння самоорганізації населення у процесі добровільного об’єднання територіальних громад та участь у заходах, пов’язаних із реформою місцевого самоврядування;

- надання виборцям компетентних роз’яснень законодавства щодо вирішення земельних питань і сприяння в реалізації їхнього права на отримання земельних ділянок, зокрема,  для ведення особистого селянського господарства, виконання договірних відносин орендарями земельних паїв, оскарження дій посадових осіб, якими порушено норми земельного кодексу тощо;

- сприяння у завершені будівництва Мурованокуриловецького полігону твердих відходів;

- допомога  у зведенні водогонів в громадах сіл Степанки, Вищеольчедаїв;

- сприяння  завершенню  будівництва фельдшерського пункту в с.Обухів;

- придбання  та доставка дошкільним закладам району меблів, постільної білизни, іграшок та спортивного  інвентарю;

- сприяння у вдосконаленні мобільного зв’язку на території громад;

- проведення мережі Інтернет;

- сприяння у створенні виробництва пелет для опалення домівок.

На  завершення звіту  про мою депутатську роботу висловлюю велику  подяку усім своїм виборцям за надану довіру, а також співпрацю і розуміння.  Обіцяю й надалі захищати їхні права, виконувати накази, доручення, задовольняти прохання, надавати підтримку. Зобов’язуюсь звітувати перед ними за виконання поставлених переді мною, як депутатом, завдань. Щиро вірю у силу народовладдя  та  світле  й  мирне майбутнє нашої Вінниччини  і України. 

Повернутись Створено: 6 лютого 2017 року, 12:37 Переглядів: 2003

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація