Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата Вінницької обласної Ради Лановика Сергія Яковича Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання  по виборчому округу №23 Козятинського району. Член фракції «Батьківщина» в обласній Раді.

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

 У своїй діяльності протягом звітного періоду, з листопада 2015 року по січень 2017 року, представляв інтереси територіальних громад  свого виборчого округу, виконував  доручення  виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Робота в окрузі, зустрічі з виборцями та  особистий прийом

 Прийом громадян проводив за адресою м. Козятин,  вул. П.Орлика, 10.

 Більшість питань, з якими звертались виборці, це – надання матеріальної допомоги та земельні питання.

 

Допомогу на лікування із депутатського фонду отримали 38 мешканців Козятинського району на загальну суму 43 500грн. 

Брав участь у пленарних засіданнях сесій Козятинської районної ради, в нарадах, засіданнях, круглих столів  з питань децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, співпраці з органами місцевого самоврядування Польщі та Німеччини.

         

 

Допомагав територіальним громадам  району  в підготовці до оздоровчого сезону дитячого табору «Пролісок».        

Підтримав  рішення «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району цілісних  майнових  комплексів комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та комунального підприємства Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної Ради».

Діяльність в обласній Раді

Протягом звітного періоду взяв участь у роботі 11 сесій Вінницької обласної Ради та в 25 засіданнях постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.     

Неодноразово виступав на засіданнях комісії  та долучався до розробки проектів рішень.

Брав участь у програмі «Політрада» на каналі ВДТ на тему:  «Бюджетний процес 2017». 

 У складі вінницької делегації представників органів місцевого самоврядування вивчав досвід роботи Лодзинської агенції регіонального розвитку Республіки Польща.

Повернутись Створено: 13 лютого 2017 року, 11:52
Оновлено: 13 лютого 2017 року, 11:39
Переглядів: 1347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація