23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт депутата Вінницької обласної Ради Лановика Сергія Яковича Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання  по виборчому округу №23 Козятинського району. Член фракції «Батьківщина» в обласній Раді.

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

 У своїй діяльності протягом звітного періоду, з листопада 2015 року по січень 2017 року, представляв інтереси територіальних громад  свого виборчого округу, виконував  доручення  виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Робота в окрузі, зустрічі з виборцями та  особистий прийом

 Прийом громадян проводив за адресою м. Козятин,  вул. П.Орлика, 10.

 Більшість питань, з якими звертались виборці, це – надання матеріальної допомоги та земельні питання.

 

Допомогу на лікування із депутатського фонду отримали 38 мешканців Козятинського району на загальну суму 43 500грн. 

Брав участь у пленарних засіданнях сесій Козятинської районної ради, в нарадах, засіданнях, круглих столів  з питань децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, співпраці з органами місцевого самоврядування Польщі та Німеччини.

         

 

Допомагав територіальним громадам  району  в підготовці до оздоровчого сезону дитячого табору «Пролісок».        

Підтримав  рішення «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району цілісних  майнових  комплексів комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та комунального підприємства Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної Ради».

Діяльність в обласній Раді

Протягом звітного періоду взяв участь у роботі 11 сесій Вінницької обласної Ради та в 25 засіданнях постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.     

Неодноразово виступав на засіданнях комісії  та долучався до розробки проектів рішень.

Брав участь у програмі «Політрада» на каналі ВДТ на тему:  «Бюджетний процес 2017». 

 У складі вінницької делегації представників органів місцевого самоврядування вивчав досвід роботи Лодзинської агенції регіонального розвитку Республіки Польща.

Повернутись Створено: 13 лютого 2017 року, 11:52
Оновлено: 13 лютого 2017 року, 11:39
Переглядів: 1289

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація