Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата Вінницької обласної Ради Лановика Сергія Яковича Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання  по виборчому округу №23 Козятинського району. Член фракції «Батьківщина» в обласній Раді.

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

 У своїй діяльності протягом звітного періоду, з листопада 2015 року по січень 2017 року, представляв інтереси територіальних громад  свого виборчого округу, виконував  доручення  виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Робота в окрузі, зустрічі з виборцями та  особистий прийом

 Прийом громадян проводив за адресою м. Козятин,  вул. П.Орлика, 10.

 Більшість питань, з якими звертались виборці, це – надання матеріальної допомоги та земельні питання.

 

Допомогу на лікування із депутатського фонду отримали 38 мешканців Козятинського району на загальну суму 43 500грн. 

Брав участь у пленарних засіданнях сесій Козятинської районної ради, в нарадах, засіданнях, круглих столів  з питань децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, співпраці з органами місцевого самоврядування Польщі та Німеччини.

         

 

Допомагав територіальним громадам  району  в підготовці до оздоровчого сезону дитячого табору «Пролісок».        

Підтримав  рішення «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району цілісних  майнових  комплексів комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної ради» та комунального підприємства Козятинська районна стоматологічна поліклініка Вінницької обласної Ради».

Діяльність в обласній Раді

Протягом звітного періоду взяв участь у роботі 11 сесій Вінницької обласної Ради та в 25 засіданнях постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.     

Неодноразово виступав на засіданнях комісії  та долучався до розробки проектів рішень.

Брав участь у програмі «Політрада» на каналі ВДТ на тему:  «Бюджетний процес 2017». 

 У складі вінницької делегації представників органів місцевого самоврядування вивчав досвід роботи Лодзинської агенції регіонального розвитку Республіки Польща.

Повернутись Створено: 13 лютого 2017 року, 11:52
Оновлено: 13 лютого 2017 року, 11:39
Переглядів: 1835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація