Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Звіт депутата обласної Ради Сергія Кривешка за 2016 рік Роздрукувати

«Моя діяльність, як депутата обласної Ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом року активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, медичному забезпеченню, довозу дітей до школи, земельним питанням, покращенню соціальної інфраструктури району, всіляко намагаюся протидіяти зловживанню службовим становищем посадовцями району. У своїй передвиборній кампанії, зустрічаючись із виборцями - я обіцяв допомагати громаді в цілому й кожному мешканцю, який цього справді потребує. І свої обіцянки я намагаюсь виконувати.

Беру активну участь у сесійних засіданнях Вінницької районної ради та сільських на своєму виборчому окрузі.

Протягом року постійно працювали громадські приймальні. Вони мені допомагають бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Особистий прийом здійснювався у с. Писарівці (приміщення сільської ради) в кожну останню п’ятницю місяця та у селі Вінницькі Хутори (приміщення сільської ради) в кожний останній четвер місяця. Найбільше звернень надійшло із проханням допомоги на лікування, особливо онкохворих та важкохворих. Усі вони були розглянуті, зібрано необхідні документи й за змоги виділено кошти. Вислухавши проблеми людей, дійшов висновку, що основною на сьогодні є безгрошів’я.

Отримав звернення від молодої мами двох дітей з інвалідністю, які вкрай потребували санаторного лікування, але з їх діагнозом підходить лише один медичний заклад на теренах України, проте потрапити до нього вони чомусь не могли. За підсумком розмови, я звернувся до директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації  Людмили Грабович. В результаті родина отримала безкоштовну путівку до санаторію, де мала змогу пройти курс лікування.

Протягом 2016 року з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на суму понад 50 тисяч гривень.

На одному з особистих прийомів до мене звернулась ініціативна група мешканців вул. Ватутіна та Незалежності, що у Вінницьких Хуторах. Люди просили облаштувати пішохідну зону та освітлення на цих вулицях. Я написав звернення до сільської ради із проханням внести витрати на ці роботи до бюджету 2017 р. Нещодавно під час сесії сільської ради депутати ухвалили це рішення, і внесли необхідну суму для цих робіт, а це більше чотирьох мільйонів гривень до кошторису поселення. Хочу подякувати за співпрацю у вирішенні цього питання очільнику громади Василю Кравченку та депутатському корпусу.

Знаючи, що соціальні заклади краю потребують підтримки, регулярно відвідую та вивчаю їх проблеми, у міру можливості допомагаю.

Під час урочистого відкриття Вінницькохутірського садочка презентував закладу плазмовий телевізор. Взимку працівники Вінницькохутірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини отримали від мене у подарунок капітально відремонтований автомобіль «швидкої допомоги», на запчастини до нього було витрачено 19 000 грн.

Напередодні свята 8 Березня створював приємний настрій для чарівних краянок.  Віншував жіночі колективи шкіл, дитячих садочків, відділень поштового зв’язку та працівниць сільських рад сіл Писарівка, Сокиринці, Хижинці, Парпурівці, Комарів, Щітки, Вінницькі Хутори, Іванівка. Разом з найщирішими побажаннями добра, любові і родинного благополуччя презентував чарівній половині установ та організацій району солодощі.

Також не оминув увагою професійне свято вчителів і долучився до привітань. Цього дня я завітав із солодкими подарунками у Писарівську СЗШ I-III ст. та Щітецьку СЗШ I-II ст. Висловив педагогам щирі слова вдячності за їх нелегку, але таку потрібну працю. А викладачам свого рідного Вінницькохутірського НВК-СЗШ I-III ст. подарував до Дня вчителя екскурсійну поїздку до Кам’янця-По-дільського – Хотина та Софіївського парку м. Умані.

Маю налагоджений тісний зв’язок майже з усіма головами сільських рад свого виборчого округу. Прикладом плідної співпраці депутата та сільського голови слугують Валерій Кравченко (Вінницькі Хутори), Дмитро Науменко (Писарівка), Віктор Гиренко (Комарів), Василь Атаманюк (Іванівка).

Під час одного зі сходів села у Вінницьких Хуторах заслухали звіт очільника громади Валерія Кравченка. Тішуся з того, що моє рідне село невпинно розвивається, покращується його соціальна сфера, асфальтуються дороги, здійснюються ремонти соціальних закладів, розвивається освітня, культурна та спортивна галузі. Під час заходу презентував вихованцям дитячого садочка довгоочікуваний подарунок – персональний комп’ютер, принтер та набір папок.

Нещодавно вдалось вирішити ще одне наболіле питання на Вінницьких Хуторах. Витративши при цьому чотири дні, більше трьох тисяч гривень, які надали я, голова сільської ради Валерій Кравченко та місцевий фермер і депутат Петро Ткачук, відновили давно зруйновані сходи між двома частинами села. Саме цим шляхом діти добираються до школи. Спільними зусиллями облаштували відлив для води, пофарбували поручні, тощо.

На свято останнього дзвоника привітав із закінченням навчального року випуск-ників та учнів у Вінницькохутірського НВК: ЗОШ I-III ст.-ДНЗ. Протягом всієї роботи пришкільного табору у зазначеному навчальному закладі безкоштовно надавав транспорт з метою відвідування дітьми різноманітних екскурсій. Також організував для хлопчиків та дівчаток (43 учні) екскурсію до приміщення Вінницької обласної ради. Я особисто, у супроводі пра-цівника апарату ради, провів дітей коридорами влади та запросив учнів до сесійної зали, де вони мали можливість посидіти у депутатських кріслах, відвідати кабінети голови та заступників Вінницької обласної ради.

 На 10-річчя з дня відкриття ДНЗ «Лісова казка» (с.Писарівка), колектив отримав від мене та очільника громади Дмитра Науменка подарунок - великий екран для проектора.

«Безпечна дорога до школи!» - під таким гаслом на території Вінницькохутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ відбулась  акція по обрізці дерев, яку я зініціював у співпраці з місцевими атовцями. Результат оцінили чимало хуторян, зокрема й батьки учнів, які наголосили, що тепер територія навчального закладу виглядає естетичніше, а головне - безпечніше.

Нещодавно старшокласники десяти шкіл району та м.Вінниці отримали від мене в подарунок екскурсійну поїздку до Верховної Ради України. Столицю відвідали учні з Вінницькохутірського, Комарівського, Сокиринецького, Писарівського, Щітецького, Хижинецького, Іванівського навчальних закладів та СЗШ № 19, № 12 та №27 м.Вінниці. Старшокласники потрапили до Верховної Ради якраз під час вечірнього засідання, поспілкувались із лідером Радикальної партії Олегом Ляшком. Отримали змогу пройти на балкон для преси і оглянути сесійну залу. Діти із захватом робили селфі на фоні працюючих народних депутатів та роздивлялись, як саме вони голосують.

Напередодні дня Святого Миколая завітав до багатодітних родин із Вінницьких Хуторів, Щіток, Писарівки, Сокиринець та Комарова. Поспілкувався із сім’ями, привітав зі святом, подарував юним подарунки й також передав родинам від лідера Радикальної партії Олега Ляшка тематичні монети Нацбанку України.

Аби створити святковий новорічний настрій вихованцям шкіл Вінницьких Хуторів, Писарівки та Щіток, запросив працівників ОКП «Вінницякіно». В результаті всі учні зазначених закладів змогли переглянули тематичну кіноігрову програму до дня Святого Миколая.

Днями за мого сприяння та наполегливості навчальні заклади мого виборчого округу,  зокрема, Комарівський НВК, Писарівська ЗОШ, Вінницькохутірський НВК, отримали до новорічних свят комп’ютерні класи. Інші заклади одержали кошти на заміну вікон (Вінницькохутірський НВК), закупівлю шкільних меблів (Щітецька СЗШ), придбання оргтехніки (Писарівська ЗОШ, Комарівський НВК, Хижинецька ЗОШ).

Протягом року постійно співпрацювали із Громадською організацією «АТОВ» с. Вінницькі Хутори (керівник Денис Семик). Наприкінці травня до мене як до депутата Вінницької обласної ради звернулись учасники АТО та дружини загиблих воїнів, які проживають у Вінницьких Хуторах, щодо ситуації, яка склалась із виділенням земельних ділянок, що їм обіцяє Закон. Завдяки нашим спільним зусиллям вдалось вирішити її в найкоротші строки. Невдовзі 28 учасників АТО, із Вінницьких Хуторів отримали наділи. Надалі ми продовжуємо співпрацю із ГО «АТОВ» щодо цього питання, адже є учасники АТО які ще не отримали земельні ділянки, тож продовжуємо боротьбу.

Ще одним прикладом нашої плідної роботи стало виділення приміщення для ГО «АТОВ». Організація за моєї безпосередньої допомоги отримала в оренду на безоплатній основі кабінет (площею 28 кв.м.) у районному Будинку культури.

Актив Вінницьких обласної та місцевих організацій Радикальної партії Олега Ляшка постійно долучається до збору допомоги для наших захисників. Відчуваючи свою відповідальність перед воїнами-земляками, котрі перебувають у самому пеклі проведення бойових дій, ми вирішили особисто доправити допомогу бійцям та подивитись на власні очі на умови, в яких перебувають воїни. Допомогу збирали та купували згідно зі списком, що був отриманий від бійців, котрі перебувають на сході України, загалом 2,5 тонни вантажу. Пунктами призначення стали околиці міст Краматорськ, Костянтинівка, Авдіївка, Дебальцеве, скрізь нас зустрічали воїни-земляки. Побачивши на власні очі наслідки війни, ще більше розумієш, наскільки ми всі маємо бути вдячними бійцям, котрі стоять на передовій та боронять українську землю від розповсюдження цієї чуми.

По приїзді із зони АТО я отримав звернення від бійців, що перебувають на сході України, із проханням допомогти придбати приціл до снайперської гвинтівки. Спільними зусиллями замовлення було виконано.

Також днями надав безкоштовно комфортабельний автобус для здійснення ротації військових із баталь-йону «Вінниця» до м. Краматорська на сході України. На постійній основі надаю транспорт для перевезення військових на навчання, а затим до зони АТО.

Ще хочу повідомити, що за моєї ініціативи, власним коштом протягом року було передплачено видання «Подільська зоря» для більш ніж ста учасників АТО, котрі проживають у Вінницьких Хуторах.

Під час однієї із сесій Парпуровецької сільської ради познайомився із матір’ю атовця Вадима Нечаєва, жінка добивалась від обранців громади виділення земельної ділянки, але, на жаль, рішення ніяк не вдавалось ухвалити. По закінченні роботи зібрання я поспілкувався із родиною і надав декілька порад, як і куди потрібно звертатись. Невдовзі питання бійця вирішилось позитивно. Рішенням сесії Парпуровецької сільської ради було надано земельну ділянку площею 50 соток для ведення особистого селянського господарства. Через деякий час, також за моєї безпосередньої участі в процесі, Вадим Нечай, котрий перший із жителів Парпуровецької громади вирушив захищати кордони держави на схід України, отримав ще ділянку під будівництво.

Залишається невирішеним питання, але воно постійно перебуває в мене на контролі, щодо ситуації із обладнанням місця для торгівлі власною продукцією Вінницькохутірськими фермерами по Немирівському шосе. Зустрівшись з цього приводу із Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, ми домовились, що  аграріїв тимчасово не штрафуватимуть за умови, що торгівля відбуватиметься за об’їзною дорогою у напрямку Немирова. Але це тимчасово, до вирішення питання із облаштуванням місця для торгівлі.

Під час моєї роботи у постійній комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної ради дотримуюсь принципів, що закладені в її назву. З-поміж інших питань нею було розглянуто моє депутатське звернення, зареєстроване у Вінницькій обласній раді 10 травня 2016 року, стосовно розповсюдження неправдивої інформації про Дмитра Науменка (Писарівський сільський голова) та вчинення тиску у процесі добровільного об’єднання громад. Члени комісії, вислухавши присутніх на засіданні, після тривалих та гарячих дискусій ухвалили рішення попередити учасників конфлікту про неприпустимість у подальшому таких дій, адже це порушення Статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та  статті 24 п.8 Регламенту Вінницької обласної ради 7 скликання щодо здійснення депутатом дій, які суперечать правилам депутатської етики.

Важливим вважаю розгляд звернення представників громадської організації «Батьки вбитих дітей», щодо внесення змін в, так званий, «закон Савченко». Він вступив у дію 24 грудня 2015 року. Його норми передбачають зарахування терміну попереднього ув’язнення в строк відбування покарання, один день в слідчому ізоляторі прирівнюється до двох днів у в’язниці. Представники ГО «Батьки вбитих дітей» вимагали, аби обласні депутати підтримали Звернення до Верховної Ради України, аби норми цього закону не розповсюджувались на осіб, що вчинили особливо тяжкі злочини проти життя і здоров’я людини. Адже від часу його вступу в дію звільнено тисячі осіб, з них близько тисячі засуджених за умисне вбивство. За підсумками почутого на засіданні, члени комісії сформували проект рішення та підтримали одноголосно, погодивши його із представниками ГО «Батьки вбитих дітей». Під час наступного сесійного засідання майже всі присутні депутати підтримали зазначене звернення. Його було направлено до Верховної Ради України.

Нещодавно разом із однопартійцями мав нагоду відвідати підсумкову нараду Радикальної партії Олега Ляшка, що відбулась у м.Києві. На ній Вінницька територіальна партійна організація, за підсумками роботи, була визнана найкращою в Україні, за що  її представники отримали із рук лідера О.В.Ляшка подяки найактивнішим партійцям краю.

Сергій Кривешко, депутат Вінницької обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка

Повернутись Створено: 30 грудня 2016 року, 15:32

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація