Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт депутата обласної Ради Миколи Копачевського за 2016 рік Роздрукувати

Я, Копачевський Микола Анатолійович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VII скликання від політичної сили – Блок Петра Порошенка «Солідарність» у 2015 році.

Основні напрями діяльності у 2016 році.

Робота з виборцями по мажоритарному округу Ямпільського району, де я обраний депутатом.

Прийом громадян здійснювався кожний останній четвер місяця з 9 до 12 години у громадській приймальні по вул. Свободи 132,  м. Ямпіль.

Хотілося відзначити, що, згідно з визначеним графіком особистого прийому громадян, виїжджав на свій виборчий округ, де неодноразово зустрічався зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районної ради, керівництвом Ямпільської районної державної адміністрації. Під час цих зустрічей, мною прийнято та опрацьовано запити і звернення громадян щодо проблем, які виникають в сільських радах та на рівні району і потребують нагального вирішення.

Так, у 2016 році зареєстровано 66 звернень, які надійшли до мене на особистому прийомі громадян, так і у вигляді письмових звернень.

58 громадян звернулися за матеріальною допомогою, або з проханням посприяти у вирішенні питань стосовно лікування або протезування.

Всього мною, з депутатського фонду,  для вирішення різних складних життєвих ситуацій громадян, які звернулися за матеріальною допомогою, було спрямовано 43,5 тис. грн. З них, 20,0  тис. грн.. – це грошова допомога для жителів територіальної громади с. Велика Кісниця, які потерпіли внаслідок стихійного лиха, яке сталося в ніч з 31.05.2016 р. на 01.06.2016 року. Також варто зазначити, що Ямпільській райдержадміністрації з резервного фонду обласного бюджету виділено 500,0 тис. грн.. на проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт та ліквідацію надзвичайної ситуації.

Окрім того, за моїм клопотанням перед обласною владою, з обласного бюджету було виділено кошти на очистку русел річок Бушанка та Мурафа, з реконструкцією гідротехнічних споруд та благоустроєм берегової лінії в с. Буша та на реконструкцію водогону у м. Ямпіль.

Для вирішення питань щодо лікування громадян та інших соціальних проблем громадян району мною, як депутатом обласної Ради, порушено 18 клопотань перед обласною владою, владою Ямпільського району, лікувальними закладами області щодо сприяння у вирішенні тих, чи інших звернень.

За моєї підтримки відновлено випуск літературно-краєзнавчого збірника «Русалка Дністровая» – перший західноукраїнський альманах виданий у м. Буда (з 1873 Будапешт) у 1837 році (заходами літературного гуртка «Руська трійця»), також видано історичний нарис Галини Собко «Погляд у глибину сторіч і сьогодення», присвячений селу Гажбіївка Ямпільського району.

Щодо діяльності в обласній Раді, то протягом звітного періоду я взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради 7 скликання.

Також брав участь у засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм з питань, що стосуються виконання обласного бюджету.

Повернутись Створено: 29 березня 2017 року, 11:28
Оновлено: 29 березня 2017 року, 10:20
Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація