21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт депутата обласної Ради Миколи Копачевського за 2016 рік Роздрукувати

Я, Копачевський Микола Анатолійович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VII скликання від політичної сили – Блок Петра Порошенка «Солідарність» у 2015 році.

Основні напрями діяльності у 2016 році.

Робота з виборцями по мажоритарному округу Ямпільського району, де я обраний депутатом.

Прийом громадян здійснювався кожний останній четвер місяця з 9 до 12 години у громадській приймальні по вул. Свободи 132,  м. Ямпіль.

Хотілося відзначити, що, згідно з визначеним графіком особистого прийому громадян, виїжджав на свій виборчий округ, де неодноразово зустрічався зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районної ради, керівництвом Ямпільської районної державної адміністрації. Під час цих зустрічей, мною прийнято та опрацьовано запити і звернення громадян щодо проблем, які виникають в сільських радах та на рівні району і потребують нагального вирішення.

Так, у 2016 році зареєстровано 66 звернень, які надійшли до мене на особистому прийомі громадян, так і у вигляді письмових звернень.

58 громадян звернулися за матеріальною допомогою, або з проханням посприяти у вирішенні питань стосовно лікування або протезування.

Всього мною, з депутатського фонду,  для вирішення різних складних життєвих ситуацій громадян, які звернулися за матеріальною допомогою, було спрямовано 43,5 тис. грн. З них, 20,0  тис. грн.. – це грошова допомога для жителів територіальної громади с. Велика Кісниця, які потерпіли внаслідок стихійного лиха, яке сталося в ніч з 31.05.2016 р. на 01.06.2016 року. Також варто зазначити, що Ямпільській райдержадміністрації з резервного фонду обласного бюджету виділено 500,0 тис. грн.. на проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт та ліквідацію надзвичайної ситуації.

Окрім того, за моїм клопотанням перед обласною владою, з обласного бюджету було виділено кошти на очистку русел річок Бушанка та Мурафа, з реконструкцією гідротехнічних споруд та благоустроєм берегової лінії в с. Буша та на реконструкцію водогону у м. Ямпіль.

Для вирішення питань щодо лікування громадян та інших соціальних проблем громадян району мною, як депутатом обласної Ради, порушено 18 клопотань перед обласною владою, владою Ямпільського району, лікувальними закладами області щодо сприяння у вирішенні тих, чи інших звернень.

За моєї підтримки відновлено випуск літературно-краєзнавчого збірника «Русалка Дністровая» – перший західноукраїнський альманах виданий у м. Буда (з 1873 Будапешт) у 1837 році (заходами літературного гуртка «Руська трійця»), також видано історичний нарис Галини Собко «Погляд у глибину сторіч і сьогодення», присвячений селу Гажбіївка Ямпільського району.

Щодо діяльності в обласній Раді, то протягом звітного періоду я взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради 7 скликання.

Також брав участь у засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм з питань, що стосуються виконання обласного бюджету.

Повернутись Створено: 29 березня 2017 року, 11:28
Оновлено: 29 березня 2017 року, 10:20
Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація