Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Звіт депутата обласної Ради Миколи Копачевського за 2016 рік Роздрукувати

Я, Копачевський Микола Анатолійович, обраний депутатом Вінницької обласної Ради VII скликання від політичної сили – Блок Петра Порошенка «Солідарність» у 2015 році.

Основні напрями діяльності у 2016 році.

Робота з виборцями по мажоритарному округу Ямпільського району, де я обраний депутатом.

Прийом громадян здійснювався кожний останній четвер місяця з 9 до 12 години у громадській приймальні по вул. Свободи 132,  м. Ямпіль.

Хотілося відзначити, що, згідно з визначеним графіком особистого прийому громадян, виїжджав на свій виборчий округ, де неодноразово зустрічався зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районної ради, керівництвом Ямпільської районної державної адміністрації. Під час цих зустрічей, мною прийнято та опрацьовано запити і звернення громадян щодо проблем, які виникають в сільських радах та на рівні району і потребують нагального вирішення.

Так, у 2016 році зареєстровано 66 звернень, які надійшли до мене на особистому прийомі громадян, так і у вигляді письмових звернень.

58 громадян звернулися за матеріальною допомогою, або з проханням посприяти у вирішенні питань стосовно лікування або протезування.

Всього мною, з депутатського фонду,  для вирішення різних складних життєвих ситуацій громадян, які звернулися за матеріальною допомогою, було спрямовано 43,5 тис. грн. З них, 20,0  тис. грн.. – це грошова допомога для жителів територіальної громади с. Велика Кісниця, які потерпіли внаслідок стихійного лиха, яке сталося в ніч з 31.05.2016 р. на 01.06.2016 року. Також варто зазначити, що Ямпільській райдержадміністрації з резервного фонду обласного бюджету виділено 500,0 тис. грн.. на проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт та ліквідацію надзвичайної ситуації.

Окрім того, за моїм клопотанням перед обласною владою, з обласного бюджету було виділено кошти на очистку русел річок Бушанка та Мурафа, з реконструкцією гідротехнічних споруд та благоустроєм берегової лінії в с. Буша та на реконструкцію водогону у м. Ямпіль.

Для вирішення питань щодо лікування громадян та інших соціальних проблем громадян району мною, як депутатом обласної Ради, порушено 18 клопотань перед обласною владою, владою Ямпільського району, лікувальними закладами області щодо сприяння у вирішенні тих, чи інших звернень.

За моєї підтримки відновлено випуск літературно-краєзнавчого збірника «Русалка Дністровая» – перший західноукраїнський альманах виданий у м. Буда (з 1873 Будапешт) у 1837 році (заходами літературного гуртка «Руська трійця»), також видано історичний нарис Галини Собко «Погляд у глибину сторіч і сьогодення», присвячений селу Гажбіївка Ямпільського району.

Щодо діяльності в обласній Раді, то протягом звітного періоду я взяв участь у роботі 13 сесій обласної Ради 7 скликання.

Також брав участь у засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм з питань, що стосуються виконання обласного бюджету.

Повернутись Створено: 29 березня 2017 року, 11:28
Оновлено: 29 березня 2017 року, 10:20
Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація