23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника обговорюється депутатами на постійних комісіях Роздрукувати

Заслухали звіт голови обласної Ради вже на п’яти  засіданнях постійних комісій обласної Ради. Зокрема, 20 січня проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д.» обговорено на засіданні посітйної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва та постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

Постійною комісією з питань регулювання комунальної власності та приватизації зазначений проект рішення розглянули під час засідання 24 січня.

31 січня питання про звіт голови обласної Ради також розглянули та затвердили члени постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

2 лютого проект рішення заслухали під час засідання постійної комісії з питань бюджету, фінанасів та обласних програм.

Про результати діяльності на посаді голови обласної Ради Анатолій Олійник прозвітує під час пленарного засідання чергової сесії, яка відбудеться в березні.

Зі звітом можна ознайомитися за посиланням:  (Звіт  голови обласної Ради)

Повернутись Створено: 6 лютого 2017 року, 17:09 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація