21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника підтримано на засіданні комісії Роздрукувати

21 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

В  засіданні постійної комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник  начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Волощук, директор Вінницької обласної медичної бібліотеки Галина Берладин, голова правління Асоціації органів місцевого самоврядування Тиврівського району Василь Голодюк, директор Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування « Олег Левченко.

Депутати заслухали та одноголосно підтримали проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік».

 Під час засідання розглянуто та прийнято висновки з 14 питань порядку денного, з який 13 -  проекти рішень обласної Ради.

Члени комісії обговорили та схвалили внесення змін та доповнень до  Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2018  року №516; підтримали Порядок використання коштів обласного бюджету для призначення та виплати щомісячних іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради членам Президії Студентської ради Вінниччини.

Крім того, заслухано та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні сесії обласної Ради низку кадрових питань, а саме:  «Про керівника Вінницького обласного художнього музею», «Про конкурс на заміщення посади директора Тульчинського коледжу культури», «Про керівника комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», «Про керівника Вінницького обласного навчально-курсового комбінату аграрної освіти», «Про керівника комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», «Про керівника комунального закладу „Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», «Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області».

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені пропозицій  голови правління Асоціації органів місцевого самоврядування Тиврівського району Василь Голодюк щодо проекту рішення обласної Ради «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2019 року, 18:19 Переглядів: 309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація