21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт голови Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Ефективності роботи обласної Ради сприяла злагоджена співпраця всіх гілок регіональної влади»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк на черговій сесії прозвітував перед депутатами про свою діяльність з листопада 2010 року по грудень 2011 року. Голова назвав перший рік діяльності обласної ради 6 скликання напруженим і насиченим напрацюванням спільних ідей, конкуренцією ініціатив, творчим підходом до вирішення планових завдань.

Сергій Татусяк поінформував, що у звітному періоді було проведено 7 пленарних засідань сесій обласної Ради, на яких ухвалено 227 рішень, у тому числі 25 довгострокових програм. З ініціатив постійних комісій розглянуто 1072 питання.
– Ефективності роботи обласної Ради сприяла злагоджена співпраця всіх гілок регіональної влади. Керівництво та депутатська більшість обласної Ради разом із керівництвом обласної державної адміністрації представляють одну команду, що дозволяє нам, об’єднавшись навколо президентської програми економічних реформ, планувати ефективні заходи щодо соціально-економічного розвитку Вінниччини, – зазначив голова у звіті.
Спільно з обласною державною адміністрацією обласна Рада працювала над такими ключовими завданнями: підтримання дієздатності економіки області; наповнення обласного бюджету та його ефективне використання; забезпечення соціального захисту населення, розвиток освіти, реформування охорони здоровۥя.
Сергій Татусяк подякував колегам за активну позицію у напрацюванні областю «Концепції реформування місцевого самоврядування», «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року», за ефективну реалізацію пілотного проекту з охорони здоров’я та готовність реалізовувати «пілот» з адміністративної реформи.
Разом з тим голова облради самокритично заявив, що йому, головам постійних комісій, депутатам не все задумане вдалося здійснити в повному обсязі.
На думку С.Татусяка, у звітному періоді недостатньо проводилася робота щодо розбудови громадянського суспільства та залучення громадян до управління місцевими справами.

– Тому наше з вами завдання на наступний рік – домогтися створення громадських організацій у кожній територіальній громаді. Вони мають брати активну участь у реалізації стратегій розвитку населених пунктів шляхом залучення інвесторів та грантодавців, підсилювали конкурентоспроможність громади у змаганні за кошти програм-донорів, – підкреслив Сергій Татусяк.
Також голова облради наголосив, що контроль за виконанням прийнятих рішень обласної Ради, у тому числі обласних програм, має бути ретельнішим.
Головними пріоритетами у діяльності обласної Ради на найближчий час Сергій Татусяк визначив:
– реформування місцевого самоврядування з відстоюванням Вінниччини як пілотного регіону у адміністративно-територіальній реформі;
– роботу над «Стратегією регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року»;
– розвиток міжрегіонального співробітництва в Україні та через партнерство з регіонами країн Євросоюзу, СНД та Азії;
– посилення взаємодії та зміцнення зв’язків з територіальними громадами області, сприяння ефективному здійсненню органами місцевого самоврядування своїх повноважень.

Після обговорення виступу Сергія Татусяка та спілкування у форматі «запитання-відповідь», депутати переважною більшістю голосів схвалили звіт голови обласної Ради.


Відеофільм про діяльність обласної Ради можна подивитися тут:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fmc2_KXAR1w
 

Повернутись Створено: 23 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація