23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт і контроль Роздрукувати

Обласні програми потребують позабюджетного фінансування

Звіт про хід виконання кожної прийнятої обласної програми обов’язково повинен заслуховуватися не рідше одного разу на рік на засіданнях постійних депутатських комісій або пленарних засіданнях сесій. Таку рекомендацію депутатам обласної Ради та начальникам управлінь і відомств дав Сергій Татусяк.
Він також доручив останнім у двотижневий термін підготувати аналітичні звіти про виконання 13-ти програм, термін дії яких завершився в 2011 році, та надати їх обласній Раді для зняття з контролю.

– Треба взяти за правило, і я на цьому наголошую, заслуховувати програму не рідше одного разу на рік. І не формально, не для звіту, а по-діловому, за участю виконавців і всіх зацікавлених сторін, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради додав, що на сьогодні існує 72 обласних програми. Теоретично вони є найбільш дієвим засобом активізації регіонального ресурсного потенціалу, а практично – не завжди мають фінансове забезпечення для ефективної реалізації. Так, у 2011 році 29 програм, або майже половина від тих, які стоять на контролі, були позбавлені фінансового забезпечення.
– Наприклад, на виконання заходів програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки ні в 2010, ні в 2011 роках з обласного бюджету не виділено ні копійки. І це в той час, коли Президент, Кабінет Міністрів України, європейська спільнота приділяють цьому питанню першочергову увагу і в області заходи щодо зменшення споживання енергоресурсів також є пріоритетними, – прокоментував Сергій Татусяк.
Голова облради зазначив, що не кращі перспективи відносно фінансування програм і на 2012 рік. Обласним бюджетом передбачено фінансування лише 21 програми із 60 діючих. Одним із шляхів вирішення ситуації Сергій Татусяк назвав активізацію роботи щодо участі місцевих органів влади в державних та міжнародних програмах і конкурсах, які надають грантові фінансові та матеріальні ресурси.

Повернутись Створено: 8 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 872

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація