Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт і контроль Роздрукувати

Обласні програми потребують позабюджетного фінансування

Звіт про хід виконання кожної прийнятої обласної програми обов’язково повинен заслуховуватися не рідше одного разу на рік на засіданнях постійних депутатських комісій або пленарних засіданнях сесій. Таку рекомендацію депутатам обласної Ради та начальникам управлінь і відомств дав Сергій Татусяк.
Він також доручив останнім у двотижневий термін підготувати аналітичні звіти про виконання 13-ти програм, термін дії яких завершився в 2011 році, та надати їх обласній Раді для зняття з контролю.

– Треба взяти за правило, і я на цьому наголошую, заслуховувати програму не рідше одного разу на рік. І не формально, не для звіту, а по-діловому, за участю виконавців і всіх зацікавлених сторін, – зауважив С.Татусяк.
Голова облради додав, що на сьогодні існує 72 обласних програми. Теоретично вони є найбільш дієвим засобом активізації регіонального ресурсного потенціалу, а практично – не завжди мають фінансове забезпечення для ефективної реалізації. Так, у 2011 році 29 програм, або майже половина від тих, які стоять на контролі, були позбавлені фінансового забезпечення.
– Наприклад, на виконання заходів програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки ні в 2010, ні в 2011 роках з обласного бюджету не виділено ні копійки. І це в той час, коли Президент, Кабінет Міністрів України, європейська спільнота приділяють цьому питанню першочергову увагу і в області заходи щодо зменшення споживання енергоресурсів також є пріоритетними, – прокоментував Сергій Татусяк.
Голова облради зазначив, що не кращі перспективи відносно фінансування програм і на 2012 рік. Обласним бюджетом передбачено фінансування лише 21 програми із 60 діючих. Одним із шляхів вирішення ситуації Сергій Татусяк назвав активізацію роботи щодо участі місцевих органів влади в державних та міжнародних програмах і конкурсах, які надають грантові фінансові та матеріальні ресурси.

Повернутись Створено: 8 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація