Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт першого заступника голови, депутата Вінницької обласної Ради Людмили Щербаківської за 2016 рік Роздрукувати

Шановна громадо!

Я була обрана депутатом обласної Ради  від партії ВО «Батьківщина» у 5, 6 і 7 скликаннях.

Завдання депутата Ради – дбати про благополуччя Вінниччини. Тому моя депутатська діяльність спрямована на захист прав й інтересів громади області. Я постійно відкрита для людей і дослухаюсь до проблем кожного громадянина. За рік, що минув, вдалось вирішити багато нагальних проблем. В тому числі, проведено 14 особистих прийомів громадян, на яких розглянуто 139 звернень та надана матеріальна допомога на суму понад 100 тисяч грн.

Для більш ефективного вирішення проблемних питань я співпрацюю з представниками виконавчої влади й органами місцевого самоврядування Вінниччини та за потреби виїжджаю на місце. Найбільша кількість відряджень серед обранців області свідчить про мою комунікацію безпосередньо з органами місцевого самоврядування та мешканцями територіальних громад. Щоденно звертаються громадяни області за допомогою. Для прикладу, під час робочої поїздки в село Слобода-Межирівська Жмеринського району відбулась зустріч з педагогічним колективом школи та сільським головою щодо відновлення збору документів на присвоєння звання «Матері-героїні» Людмилі Сапризі. Учасник АТО, мешканець села Дубовець Немирівського району Юрій Сидоренко, у відповідь на своє звернення, отримав кваліфіковану допомогу в оформленні документів на лікування від осколкового поранення.

Для поліпшення розвитку громад, особливо сільських, необхідне вміння залучати кошти від третіх сторін, адже бюджетного фінансування недостатньо. Я взяла безпосередню участь у низці семінарів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування з написання проектів та отримання грантів. За досвідом вирушили до сусідньої Польщі, де вінницька делегація отримала цінні практики проведення реформ з децентралізації.

Другий рік поспіль співголовую в комісії з проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада. Щорічна оцінка керівників проводиться відповідно до рішення обласної Ради від 24 грудня 2008 року №698. Крім того, входжу до складу комісії обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Під моїм головуванням у 2016 році відбулись засідання комісій з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та «Людина року». За результатами проведеної роботи вінничани отримали заслужені нагороди.

Відкритість роботи облради сприяє участі громадян у політичному житті краю. У відповідь на прохання громадських активістів фракція ВО «Батьківщина» на сесіях обласної Ради підтримала звернення депутатів до керівництва країни щодо перегляду рішення про скасування підвищення тарифів на енергоносії для населення; щодо відшкодування грошей за отримання освіти для бійців АТО та їхніх дітей; звернення про визнання добровольців АТО учасниками бойових дій.

Крім того, я є керівником робочої групи з вивчення питання про створення схеми госпітальних округів Вінницької області. Усвідомлюючи важливість питання охорони здоров’я в нашому житті, я очолювала робочу групу з розгляду випадків захворювання дітей з онкогематологічною патологією на гепатит В та С. За результатами діяльності робочої групи були напрацьовані дієві заходи стосовно зупинення розповсюдження гепатиту В та С на рівні області та методика вчасної діагностики захворювань і їхнього попередження.

Сьогодні в нашій країні йде війна, тому одним з головних завдань для мене – це допомога нашим захисникам на Сході країни. Для вирішення зазначеного питання я співпрацюю з волонтерами і громадськими організаціями. За моєї підтримки були направлені мікроавтобуси з необхідною допомогою бійцям АТО в Краматорськ, Костянтинівку та Попасну. Разом з волонтерами Вінниччини, співаком Ігорем Юрковським та депутатами обласної Ради відвідали 9 окремий мотопіхотний батальйон «Вінниця», що дислокується в Попасній. Завдяки взаємодії з громадськими та волонтерськими організаціями, постійно фінансово допомагаю учасникам АТО.

Актуальним повсякчас вважаю питання розвитку та популяризації української культури і мистецтва. Тому беру участь та підтримую різноманітні заходи в цій сфері, що відбуваються на теренах Вінниччини. Серед них – Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей, ІІІ-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Єднаємо серця», обласний фестиваль народного прикладного мистецтва «Мамину сорочку пригорну до серця», виставка сучасного мистецтва Польщі „Простір наявності” та інші.

За результатами плідної співпраці з фракціями та депутатськими групами в обласній Раді, структурними підрозділами облдержадміністрації та Ради, комунальними закладами і підприємствами, громадськими та волонтерськими організаціями, у 2016 році виконано значний обсяг роботи. Сподіваючись на подальшу плідну співпрацю, я не зупиняюсь на досягнутому і продовжую працювати в обраному мною напрямку.

Більш детальну інформацію про мою депутатську діяльність можна переглянути на офіційному веб-сайті обласної Ради в розділі «Новини» та в соціальній мережі Facebook.

Повернутись Створено: 11 квітня 2017 року, 13:04 Переглядів: 1263

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація