15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Звіт першого заступника голови, депутата Вінницької обласної Ради Людмили Щербаківської за 2016 рік Роздрукувати

Шановна громадо!

Я була обрана депутатом обласної Ради  від партії ВО «Батьківщина» у 5, 6 і 7 скликаннях.

Завдання депутата Ради – дбати про благополуччя Вінниччини. Тому моя депутатська діяльність спрямована на захист прав й інтересів громади області. Я постійно відкрита для людей і дослухаюсь до проблем кожного громадянина. За рік, що минув, вдалось вирішити багато нагальних проблем. В тому числі, проведено 14 особистих прийомів громадян, на яких розглянуто 139 звернень та надана матеріальна допомога на суму понад 100 тисяч грн.

Для більш ефективного вирішення проблемних питань я співпрацюю з представниками виконавчої влади й органами місцевого самоврядування Вінниччини та за потреби виїжджаю на місце. Найбільша кількість відряджень серед обранців області свідчить про мою комунікацію безпосередньо з органами місцевого самоврядування та мешканцями територіальних громад. Щоденно звертаються громадяни області за допомогою. Для прикладу, під час робочої поїздки в село Слобода-Межирівська Жмеринського району відбулась зустріч з педагогічним колективом школи та сільським головою щодо відновлення збору документів на присвоєння звання «Матері-героїні» Людмилі Сапризі. Учасник АТО, мешканець села Дубовець Немирівського району Юрій Сидоренко, у відповідь на своє звернення, отримав кваліфіковану допомогу в оформленні документів на лікування від осколкового поранення.

Для поліпшення розвитку громад, особливо сільських, необхідне вміння залучати кошти від третіх сторін, адже бюджетного фінансування недостатньо. Я взяла безпосередню участь у низці семінарів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування з написання проектів та отримання грантів. За досвідом вирушили до сусідньої Польщі, де вінницька делегація отримала цінні практики проведення реформ з децентралізації.

Другий рік поспіль співголовую в комісії з проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада. Щорічна оцінка керівників проводиться відповідно до рішення обласної Ради від 24 грудня 2008 року №698. Крім того, входжу до складу комісії обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Під моїм головуванням у 2016 році відбулись засідання комісій з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та «Людина року». За результатами проведеної роботи вінничани отримали заслужені нагороди.

Відкритість роботи облради сприяє участі громадян у політичному житті краю. У відповідь на прохання громадських активістів фракція ВО «Батьківщина» на сесіях обласної Ради підтримала звернення депутатів до керівництва країни щодо перегляду рішення про скасування підвищення тарифів на енергоносії для населення; щодо відшкодування грошей за отримання освіти для бійців АТО та їхніх дітей; звернення про визнання добровольців АТО учасниками бойових дій.

Крім того, я є керівником робочої групи з вивчення питання про створення схеми госпітальних округів Вінницької області. Усвідомлюючи важливість питання охорони здоров’я в нашому житті, я очолювала робочу групу з розгляду випадків захворювання дітей з онкогематологічною патологією на гепатит В та С. За результатами діяльності робочої групи були напрацьовані дієві заходи стосовно зупинення розповсюдження гепатиту В та С на рівні області та методика вчасної діагностики захворювань і їхнього попередження.

Сьогодні в нашій країні йде війна, тому одним з головних завдань для мене – це допомога нашим захисникам на Сході країни. Для вирішення зазначеного питання я співпрацюю з волонтерами і громадськими організаціями. За моєї підтримки були направлені мікроавтобуси з необхідною допомогою бійцям АТО в Краматорськ, Костянтинівку та Попасну. Разом з волонтерами Вінниччини, співаком Ігорем Юрковським та депутатами обласної Ради відвідали 9 окремий мотопіхотний батальйон «Вінниця», що дислокується в Попасній. Завдяки взаємодії з громадськими та волонтерськими організаціями, постійно фінансово допомагаю учасникам АТО.

Актуальним повсякчас вважаю питання розвитку та популяризації української культури і мистецтва. Тому беру участь та підтримую різноманітні заходи в цій сфері, що відбуваються на теренах Вінниччини. Серед них – Всеукраїнська науково-практична конференція директорів обласних бібліотек для дітей, ІІІ-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Єднаємо серця», обласний фестиваль народного прикладного мистецтва «Мамину сорочку пригорну до серця», виставка сучасного мистецтва Польщі „Простір наявності” та інші.

За результатами плідної співпраці з фракціями та депутатськими групами в обласній Раді, структурними підрозділами облдержадміністрації та Ради, комунальними закладами і підприємствами, громадськими та волонтерськими організаціями, у 2016 році виконано значний обсяг роботи. Сподіваючись на подальшу плідну співпрацю, я не зупиняюсь на досягнутому і продовжую працювати в обраному мною напрямку.

Більш детальну інформацію про мою депутатську діяльність можна переглянути на офіційному веб-сайті обласної Ради в розділі «Новини» та в соціальній мережі Facebook.

Повернутись Створено: 11 квітня 2017 року, 13:04 Переглядів: 1157

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація