Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм підтримали 54 депутати Роздрукувати

Під час 24 сесії депутати розглянули та затвердили проект рішення «Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм».

Як поінформував голова комісії Геннадій Мазур, з моменту обрання обласної Ради 7 скликання було проведено 60 засідань комісії, на яких розглянуто 530 питань. На розгляд сесій обласної Ради спрямовано 214 проекти рішень, більшість з яких ухвалені на її пленарних засіданнях.

Основним завданням постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм є участь у бюджетному процесі області. Комісія вносить пропозиції та розглядає проекти рішень про обласний бюджет, про внесення змін до обласного бюджету; аналізує звіти про виконання обласного бюджету та фінансування обласних программ; регулярно проводить моніторинг виконання обласного бюджету по доходах та видатках, готує висновки з цих питань, виступає з доповідями та співдоповідями на сесіях. Активно співпрацює з Департаментом фінансів облдержадміністрації з питань внесення змін до обласного бюджету, зокрема, практично на кожному засіданні комісії розглядається проект розпорядження голови облдержадміністрації ,,Про внесення змін до обласного бюджету”, що дає можливість оперативно перерозподіляти кошти в межах призначень головних розпорядників коштів обласного бюджету, зараховувати трансферти з інших бюджетів.

– Комісією розглянуто та підтримано прийняття 32 обласних програм в різних галузях соціально-економічного розвитку області, внесені доповнення та зміни до 40 діючих програм, – зазначив Геннадій Мазур. – Комісія в постійному режимі здійснює контрольну функцію за ходом та результатами виконання і фінансування обласних програм. На її засіданнях протягом звітного періоду заслуховувались звіти про виконання програм у сфері освіти, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, оборонно-правоохоронної роботи, підтримки учасників АТО. За результатами розгляду цих звітів виконавцям надавались рекомендації щодо вдосконалення програм.

За ініціативи комісії обласною Радою внесено зміни до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки в частині збільшення планового обсягу фінансування депутатського фонду із 4 млн. грн. до 8 млн. грн. У 2017 році, за результатами звернення голови постійної комісії до голови обласної державної адміністрації, обсяг депутатського фонду у обласному бюджеті 2017 року доведено до рекордного обсягу у 6 млн. грн.

Одним із важливих напрямів роботи комісії є розгляд і затвердження фінансових планів комунальних підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад області й аналіз звітів про виконання фінансових планів. На засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм у 2016 році затверджено фінансові плани 54 комунальних підприємств на 2017 рік. На розгляді комісії перебувають фінансові плани 39 комунальних підприємств області на 2018 рік.

За період роботи комісією було розглянуто та підтримано понад 20 різноманітних звернень депутатів обласної Ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Зокрема, комісією були ініційовані звернення щодо внесення змін до Бюджетного і Податкового кодексів, прийняття державної програми поліпшення якості ґрунтів, проведення пенсійної реформи, збільшення фінансування із обласного бюджету Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 12:46 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація