21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я підтримано депутатами Роздрукувати

В ході засідання 33 сесії обласної Ради голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій прозвітував про роботу очолюваної ним комісії.

До складу комісії входять голова Ярослав Хребтій (фракція “Самопоміч”), заступник голови Валерій Якимець (фракція БПП), секретар комісії Анатолій Ковальчук (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) та члени комісії з фракції  “Опозиційний блок” Тетяна Антонець,  Петро Одарченко та Олег Олексієнко.

За рік комісією проведено 25 засідань, на яких було розглянуто 280 питань. Усі засідання проходили з дотриманням Регламенту, з впровадженням принципів демократичності та прозорості.

З ініціативи голови та членів комісії було розроблено 7 проектів рішень, які були підтримані на сесіях обласної Ради.

У своєму звіті Ярослав Хребтій повідомив, що комісія долучалась до вирішення проблемних питань медичної реформи на Вінниччині. Він зупинився на пріоритетних напрямах діяльності щодо збереження здоров’я вінничан на 2016-2020 роки. Це – покращення якості охорони материнства та дитинства; збереження репродуктивного здоров'я громадян; розвиток надання допомоги хворим з неінфекційною патологією, лікування та профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань; удосконалення надання онкологічної допомоги дитячому та дорослому населенню області.

Члени комісії в повному складі увійшли до складу робочої групи з формування госпітальних округів. Голова комісії став співголовою робочої групи. Для депутатського корпусу проводились наради з метою інформування щодо проблемних питань проведення медичної реформи.

Результатом роботи стало прийняття звернення до Кабінету Міністрів України щодо призупинення дії постанови № 932. Кількість госпітальних округів на Вінниччині було збільшено із трьох до чотирьох.

Комісія розглянула та опрацювала 35 питань щодо призначень керівників лікувальних закладів Вінницької області.

Постійна комісія активно долучалась до роботи колегій Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації і колегій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Члени комісії брали участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Неодноразово виїжджали у лікувальні та соціальні заклади Вінницької області.

Голова комісії брав участь у парламентських слуханнях Верховної Ради України з питань реформування медичної галузі та у роботі виїзних засідань з питань охорони здоров’я в інших регіонах України.

За ініціативи голови комісії в м. Кельце (Республіка Польща) була проведена міжнародна конференція «Медицина в міжнародному просторі» за участі головних лікарів медичних закладів Вінницької області.

З метою кращого охоплення населення області кардіохірургічною допомогою, за ініціативи комісії, у травні 2016 року у м. Тульчині, м. Могилів-Подільському та у листопаді 2016 року у селищі Погребище проведені консультативні виїзні огляди провідними фахівцями Інституту серцево-судинної хірургії АМН України ім. М.М.Амосова на чолі із головним лікарем інституту Сіромахою С.О. та головним кардіохірургом МОЗ України Руденком К.В.  Оглянуто близько 300 пацієнтів, у тому числі і дітей, з серцево-судинною патологією із Тростянецького, Тульчинського, Шаргородського, Томашпільського, Бершадського, Ямпільського, Жмеринського, Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського районів та міста Ладижина.

Депутати  заслухали звіт голови постійної комісії Ярослава Хребтія та підтримали його 43 голосами.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 12:24 Переглядів: 330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація