Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я підтримано депутатами Роздрукувати

В ході засідання 33 сесії обласної Ради голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій прозвітував про роботу очолюваної ним комісії.

До складу комісії входять голова Ярослав Хребтій (фракція “Самопоміч”), заступник голови Валерій Якимець (фракція БПП), секретар комісії Анатолій Ковальчук (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) та члени комісії з фракції  “Опозиційний блок” Тетяна Антонець,  Петро Одарченко та Олег Олексієнко.

За рік комісією проведено 25 засідань, на яких було розглянуто 280 питань. Усі засідання проходили з дотриманням Регламенту, з впровадженням принципів демократичності та прозорості.

З ініціативи голови та членів комісії було розроблено 7 проектів рішень, які були підтримані на сесіях обласної Ради.

У своєму звіті Ярослав Хребтій повідомив, що комісія долучалась до вирішення проблемних питань медичної реформи на Вінниччині. Він зупинився на пріоритетних напрямах діяльності щодо збереження здоров’я вінничан на 2016-2020 роки. Це – покращення якості охорони материнства та дитинства; збереження репродуктивного здоров'я громадян; розвиток надання допомоги хворим з неінфекційною патологією, лікування та профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань; удосконалення надання онкологічної допомоги дитячому та дорослому населенню області.

Члени комісії в повному складі увійшли до складу робочої групи з формування госпітальних округів. Голова комісії став співголовою робочої групи. Для депутатського корпусу проводились наради з метою інформування щодо проблемних питань проведення медичної реформи.

Результатом роботи стало прийняття звернення до Кабінету Міністрів України щодо призупинення дії постанови № 932. Кількість госпітальних округів на Вінниччині було збільшено із трьох до чотирьох.

Комісія розглянула та опрацювала 35 питань щодо призначень керівників лікувальних закладів Вінницької області.

Постійна комісія активно долучалась до роботи колегій Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації і колегій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Члени комісії брали участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Неодноразово виїжджали у лікувальні та соціальні заклади Вінницької області.

Голова комісії брав участь у парламентських слуханнях Верховної Ради України з питань реформування медичної галузі та у роботі виїзних засідань з питань охорони здоров’я в інших регіонах України.

За ініціативи голови комісії в м. Кельце (Республіка Польща) була проведена міжнародна конференція «Медицина в міжнародному просторі» за участі головних лікарів медичних закладів Вінницької області.

З метою кращого охоплення населення області кардіохірургічною допомогою, за ініціативи комісії, у травні 2016 року у м. Тульчині, м. Могилів-Подільському та у листопаді 2016 року у селищі Погребище проведені консультативні виїзні огляди провідними фахівцями Інституту серцево-судинної хірургії АМН України ім. М.М.Амосова на чолі із головним лікарем інституту Сіромахою С.О. та головним кардіохірургом МОЗ України Руденком К.В.  Оглянуто близько 300 пацієнтів, у тому числі і дітей, з серцево-судинною патологією із Тростянецького, Тульчинського, Шаргородського, Томашпільського, Бершадського, Ямпільського, Жмеринського, Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського районів та міста Ладижина.

Депутати  заслухали звіт голови постійної комісії Ярослава Хребтія та підтримали його 43 голосами.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 12:24 Переглядів: 362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація