23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я підтримано депутатами Роздрукувати

В ході засідання 33 сесії обласної Ради голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій прозвітував про роботу очолюваної ним комісії.

До складу комісії входять голова Ярослав Хребтій (фракція “Самопоміч”), заступник голови Валерій Якимець (фракція БПП), секретар комісії Анатолій Ковальчук (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) та члени комісії з фракції  “Опозиційний блок” Тетяна Антонець,  Петро Одарченко та Олег Олексієнко.

За рік комісією проведено 25 засідань, на яких було розглянуто 280 питань. Усі засідання проходили з дотриманням Регламенту, з впровадженням принципів демократичності та прозорості.

З ініціативи голови та членів комісії було розроблено 7 проектів рішень, які були підтримані на сесіях обласної Ради.

У своєму звіті Ярослав Хребтій повідомив, що комісія долучалась до вирішення проблемних питань медичної реформи на Вінниччині. Він зупинився на пріоритетних напрямах діяльності щодо збереження здоров’я вінничан на 2016-2020 роки. Це – покращення якості охорони материнства та дитинства; збереження репродуктивного здоров'я громадян; розвиток надання допомоги хворим з неінфекційною патологією, лікування та профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань; удосконалення надання онкологічної допомоги дитячому та дорослому населенню області.

Члени комісії в повному складі увійшли до складу робочої групи з формування госпітальних округів. Голова комісії став співголовою робочої групи. Для депутатського корпусу проводились наради з метою інформування щодо проблемних питань проведення медичної реформи.

Результатом роботи стало прийняття звернення до Кабінету Міністрів України щодо призупинення дії постанови № 932. Кількість госпітальних округів на Вінниччині було збільшено із трьох до чотирьох.

Комісія розглянула та опрацювала 35 питань щодо призначень керівників лікувальних закладів Вінницької області.

Постійна комісія активно долучалась до роботи колегій Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації і колегій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Члени комісії брали участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Неодноразово виїжджали у лікувальні та соціальні заклади Вінницької області.

Голова комісії брав участь у парламентських слуханнях Верховної Ради України з питань реформування медичної галузі та у роботі виїзних засідань з питань охорони здоров’я в інших регіонах України.

За ініціативи голови комісії в м. Кельце (Республіка Польща) була проведена міжнародна конференція «Медицина в міжнародному просторі» за участі головних лікарів медичних закладів Вінницької області.

З метою кращого охоплення населення області кардіохірургічною допомогою, за ініціативи комісії, у травні 2016 року у м. Тульчині, м. Могилів-Подільському та у листопаді 2016 року у селищі Погребище проведені консультативні виїзні огляди провідними фахівцями Інституту серцево-судинної хірургії АМН України ім. М.М.Амосова на чолі із головним лікарем інституту Сіромахою С.О. та головним кардіохірургом МОЗ України Руденком К.В.  Оглянуто близько 300 пацієнтів, у тому числі і дітей, з серцево-судинною патологією із Тростянецького, Тульчинського, Шаргородського, Томашпільського, Бершадського, Ямпільського, Жмеринського, Гайсинського, Могилів-Подільського, Погребищенського районів та міста Ладижина.

Депутати  заслухали звіт голови постійної комісії Ярослава Хребтія та підтримали його 43 голосами.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 12:24 Переглядів: 308

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація