Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт про депутатську діяльність за 2017 рік Жанни Дмитренко Роздрукувати

Вважаю, що депутат обласної Ради повинен мати громадянську позицію і відстоювати її, захищати інтереси людей, порушувати та озвучувати питання, актуальні для громади, на засіданнях сесій та комісії. Це основні принципи, яким я віддаю перевагу.

Як депутат обласної Ради, заступник голови комісії з питань світи, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини не пропустила жодного засідання сесій та комісії, виступила з багатьма питаннями стосовно підтримки воїнів АТО, реформи охорони здоров'я та освіти, розвитку культури в контексті об'єднання територіальних громад та багатьох інших.

З метою вивчення проблем освітян, батьків та учнів, а також для звіту про депутатську діяльність провела зустрічі у колективах загальноосвітніх шкіл: Гніванська СЗОШ № 3, Гніванська альтернативна школа № 1, Гніванська школа-гімназія № 2, Грижинецька ЗОШІ-ІІ ступенів, Могилівська СЗОШ, у дошкільних дитячих установах міста Гнівань: «Ялинка», «Сонечко», «Оленка», «Пролісок», «Дзвіночок». Крім того, зустрілась з ветеранами війни та праці м. Гнівані, колективом Гніванської лікарні, Гніванського заводу «Спецзалізобетон», ознайомившись з проблемами якого, написала звернення до Кабінету Міністрів України та «Укрпратзалізниці» стосовно покращення стану життєдіяльності підприємства та вжиття заходів для його покращення.

Як депутат і представник інтересів громади, а також працівник культури, провідний методист обласного Центру народної творчості і член Національної спілки журналістів України, з метою створення нарисів про культуру сіл, побувала в таких селах Вінничини: Цекинівка Ямпільського району, Красносілка Бершадського району, Хоменки Шаргородського району, Заозерне Тульчинського району, Рахнівка Гайсинського району, Ворошилівка Тиврівського району тощо. Поспілкувавшись з подолянами, написала низку нарисів про історію і культуру, про те, чим живуть нині ці села. Надруковані вони в газетах та журналах: «Вінниччина», «Культура і життя» (м. Київ), «Вінницький край», «Світлиця» (альманах Вінницького обласного центру народної творчості).

Взяла участь у радіо- та телепрограмах Вінницької державної телерадіокомпанії: «Політрада», «Об'єктивно про...», «Дивоцвіти», «Будьмо знайомі» та ін.

На запрошення студентів та викладачів Тульчинського училища культури провела творчу зустріч, приурочену Дню української писемності та мови.

Ініціювала акції та позачергову сесію облради щодо захисту народного пам'ятника Т.Г.Шевченку на площі Небесної Сотні.

Взяла участь у культурно-мистецьких заходах: обласному мистецькому святі «Пісенні крила сивої зозулі», до 185-ї річниці з дня народження П. Ніщинського, Всеукраїнському святі сатири і гумору ім. С. Руданського, обласному святі фольклору ім. Гната Танцюри, обласному фестивалі народної творчості ««Скарби Поділля», у Всеукраїнській культурно-мистецькій акції «Мистецтво одного села» у Києві, у відзначенні 100-річчя музею Михайла Коцюбинського, Всеукраїнському фестивалі хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича», у заходах до 80-річчя поета Василя Стуса, у фестивалі козацької пісні, у Шевченківських та Стусівських читаннях, вечорі пам'яті В'ячеслава Чорновола, у фестивалі громад Вінниччини «Відродимо село - розквітне Україна» та багатьох інших.

Підготувала низку сценаріїв до державних свят, була ведучою заходів, присвячених українському козацтву, Т.Г. Шевченку тощо.

Допомогла всім виборцям, які звертались протягом року з питань матеріальної допомоги та вирішення особистих проблем.

До 26-ї річниці Незалежності України була нагороджена відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

 

Жанна ДМИТРЕНКО, депутат обласної Ради, заступник голови комісії з питань світи, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

Повернутись Створено: 22 січня 2018 року, 14:07 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація