13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт про депутатську діяльність за 2018 рік депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю кожний четвертий понеділок місяця з 10 до 13 год. за адресою:  м. Жмеринка, вул. Соборна, 10; та кожний перший четвер місяця з 10 до 12 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (067) 430 91 00.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 24 прийоми громадян та 4 зустрічі з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За цей же період до мене з різними проблемами звернулося 387 людей. Мною було оброблено понад 275 телефонних та 18 електронних звернень громадян. В основному, звернення стосувалися надання юридичних консультацій та роз’яснень щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Я надав матеріальну допомогу 83 громадянам у сумі 126 000 гривень з депутатського фонду.

Мною було підготовлено та подано 11 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю та членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вищих навчальних закладах учасників АТО/ООС та їхніх дітей. А також розробка комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області, яка розрахована до 2020 року. Крім того, розробка програми «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Крім сесійних засідань та засідань комісії, брав активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями та однодумцями проводжу роботу щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічався з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організацій області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Депутат Вінницької обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:27 Переглядів: 292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація