23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт про депутатську діяльність за 2018 рік депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю кожний четвертий понеділок місяця з 10 до 13 год. за адресою:  м. Жмеринка, вул. Соборна, 10; та кожний перший четвер місяця з 10 до 12 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (067) 430 91 00.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 24 прийоми громадян та 4 зустрічі з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За цей же період до мене з різними проблемами звернулося 387 людей. Мною було оброблено понад 275 телефонних та 18 електронних звернень громадян. В основному, звернення стосувалися надання юридичних консультацій та роз’яснень щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Я надав матеріальну допомогу 83 громадянам у сумі 126 000 гривень з депутатського фонду.

Мною було підготовлено та подано 11 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю та членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вищих навчальних закладах учасників АТО/ООС та їхніх дітей. А також розробка комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області, яка розрахована до 2020 року. Крім того, розробка програми «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Крім сесійних засідань та засідань комісії, брав активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями та однодумцями проводжу роботу щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічався з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організацій області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Депутат Вінницької обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:27 Переглядів: 255

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація