Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт про депутатську діяльність за 2018 рік депутата обласної Ради Олексія Бородія Роздрукувати

Я, Бородій Олексій Ігорович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання від Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у 2015 році.

Прийом громадян здійснюю кожний четвертий понеділок місяця з 10 до 13 год. за адресою:  м. Жмеринка, вул. Соборна, 10; та кожний перший четвер місяця з 10 до 12 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14. Тел.: +38 (067) 430 91 00.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих питань, пов’язаних з життям регіону.

Протягом звітного періоду я провів 24 прийоми громадян та 4 зустрічі з виборцями, в тому числі з трудовими колективами.

За цей же період до мене з різними проблемами звернулося 387 людей. Мною було оброблено понад 275 телефонних та 18 електронних звернень громадян. В основному, звернення стосувалися надання юридичних консультацій та роз’яснень щодо діяльності органів місцевого самоврядування та державних органів влади. Я надав матеріальну допомогу 83 громадянам у сумі 126 000 гривень з депутатського фонду.

Мною було підготовлено та подано 11 депутатських звернень та запитів, які стосувалися життєдіяльності м. Жмеринки та Вінницької області в цілому.

Я є головою постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю та членом міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» та активно займаюсь його роботою.

Серед пріоритетних напрямів моєї роботи – фінансування обласною Радою навчання у вищих навчальних закладах учасників АТО/ООС та їхніх дітей. А також розробка комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області, яка розрахована до 2020 року. Крім того, розробка програми «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Крім сесійних засідань та засідань комісії, брав активну участь у житті громади. Постійно разом з однопартійцями та однодумцями проводжу роботу щодо патріотичного виховання молоді. Регулярно зустрічався з учасниками АТО, волонтерами, представниками громадських організацій області. Неодноразово організовував гуманітарні вантажі на схід, у зону бойових дій.

Депутат Вінницької обласної Ради Олексій Бородій

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:27 Переглядів: 684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація