Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Звіт про діяльність депутата обласної Ради Сергія Кривешка за 2017 рік Роздрукувати

Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом року я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців щодо працевлаштування, медичного забезпечення, довезення дітей до школи, земельних відносин, покращення соціальної інфраструктури району, всіляко протидіяв зловживанню службовим становищем посадовцями району. Намагався постійно зустрічатись із мешканцями свого виборчого округу та допомагати, як кожній людині окремо (за зверненням), так і громаді в цілому.

Під час моєї роботи у постійній комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності дотримуюсь принципів, що закладені у її назві.

Беру активну участь у сесійних засіданнях Вінницької районної та сільських рад на своєму виборчому окрузі.

Протягом року постійно працювали громадські приймальні, вони мені допомагають бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Люди вже звикли до того, що є така можливість звернутись до мене в певний час. Особисті прийоми здійснювалися у с. Писарівці (приміщення сільської ради) в кожну останню п’ятницю місяця та у селі Вінницькі Хутори (приміщення сільської ради) кожного останнього четверга. Цьогоріч найбільше звернень, як це не прикро, надійшло із проханням щодо допомоги на лікування, особливо онкохворих та важкохворих. Пересічні громадяни нашої країни, які мають важкі захворювання, на жаль, не мають можливості профінансувати своє лікування, нерідко через це втрачають здоров’я, а іноді й життя. Усі звернення було розглянуто, зібрано необхідні документи й за можливості виділено кошти.

Здійснено виїзні прийоми громадян у Комарові, Іванівкі, Хижинцях та Сокиринцях Вінницького району. Хоча постійних приймалень там немає, але у селах є певна категорія громадян, які потребують допомоги.

Протягом 2017 року було прийнято більше 200 людей із різноманітними зверненнями. З депутатського фонду та власних коштів виплачено матеріальної допомоги громадянам на суму понад 100 000 гривень.

Під час засідання чергової 17 сесії 7 скликання обласної Ради були винесені на голосування, ініційовані мною як головою фракції питання «Про звернення до Голови Верховної Ради України, Прєм’єр-Міністра України щодо заборони прийняття рішень про відкриття, внесення змін до функціонуючих маршрутів, продовження дії дозволу на регулярні міжнародні автомобільні маршрути загального користування до населених пунктів Російської Федерації». А також звернення «Про заборону розміщення на території Вінницької області реклами щодо пасажирських перевезень до населених пунктів Російської Федерації».

Восени сталась надзвичайна ситуація, що згуртувала мешканців міста та області – вибухи на складах поблизу Калинівки. Я, як керівник автотранспортого підприємства, одразу, як стало відомо про ситуацію, викликав водіїв 8 автобусів, які оперативно підключились до евакуації населення та працювали, допоки в цьому була необхідність. Кількома днями пізніше із Департаменту житлово-комунального господарства Вінницької ОДА підприємству запропонували компенсувати витрати за евакуацію людей, але я офіційним листом відмовився від компенсації, адже, як і усі люди доброї волі, тієї ночі допомагав, чим міг.

Також на моє особисте прохання одразу після вибухів на складах приїхав народний депутат України Василь Амельченко. Ми разом відвідали постраждалих, надали продуктові набори та матеріальну допомогу.

Величезна допомога у масштабах усієї країни бійцям, котрі перебувають в зоні АТО та захищають нас від російської агресії, здійснюється зусиллями волонтерів, небайдужих українців, справжніх патріотів. До мене звернувся командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення Олег Гончарук із проханням допомогти відремонтувати автомобіль, подарований волонтерами Київщини. Взявши на ремонт автівку, в дуже швидкий термін повернув її полагодженою. Невдовзі транспортний засіб вирушив до зони АТО.

Було відремонтовано (замінено двигун) ще одну автівку для волонтерів, котрі постійно їздять до зони АТО.

На початку 2017 року вирушив із солодкими подарунками привітати із новорічно-різдвяними святами найменших мешканців свого виборчого округу, вихованців дитячих садочків. Цікаво, що краяни, які проходили повз автомобіль, наповнений подарунками, побачивши обранця громади, запитували: «А що, скоро вибори?». Адже українці звикли, що лише перед волевиявленням депутати починають активну діяльність, їздять, зустрічаються, вітають, тощо. Відтак, за сприяння Радикальної партії привітав більше трьохсот хлопчиків та дівчаток із Сокиринецького ДНЗ, Писарівського «Лісова казка», Комарівського НВК, Хижинецького «Золотий ключик», Вінницькохутірського НВК та вихованців ДНЗ №6 «Шоколадка», №14 «Дзвіночок» та №77 «Сонечко» м. Вінниці.

За моєї ініціативи та безпосередньої підтримки новенькі комп’ютери, згідно з міжурядовою програмою між нашою країною та КНР задля підтримки освіти та науки в Україні, отримали дві школи мого округу. Довелось докласти максимум зусиль, адже комп’ютерів не було стільки, аби на сьогодні забезпечити потреби наших навчальних закладів. Нові ПК отримали Писарівська ЗОШ І-ІІІ ст. (5 шт.) та Комарівський НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ (4 шт.). Також Писарівський навчальний заклад за моєї підтримки отримав з бюджету району більше сорока тисяч гривень, за які було придбано проектор та звукопідсилювальну апаратуру, оргтехніку.

Під час сесії Вінницькохутірської сільської ради я звернувся до депутатів з листом, у якому запропонував закласти до бюджету витрати на укладання тротуарів та облаштування освітлення на двох центральних вулицях села. Обранці та очільник громади мене підтримали. Невдовзі роботи було завершено. Мешканці громади дуже задоволені ініціативою, адже цими вулицями люди йдуть до зупинок муніципальних автобусів, зокрема, багато матусь із дітьми, а відсутність тротуарів створювала незручності як для водіїв, так і для перехожих.

Отримавши звернення від мешканців Вінницьких Хуторів із скаргою на діяльність в самому центрі села клініки закритого типу з лікування нарко- та алкозалежних, з’ясував, що необхідні документи на будівлю та оренду у власників клініки були відсутні. Зауважу, подібні установи мають бути розташовані поза межами населених пунктів. Тож, за мого особистого втручання, звернення до поліції та керівництва району й області зазначений заклад припинив свою діяльність.

Нині ситуація із захворюванням жінок на рак молочної залози є невтішною, проте у багатьох випадках, завдяки ранній діагностиці, можна врятувати найцінніше – життя. А найдорожче, що є у людини, це – здоров’я. Так, минулоріч за мого сприяння за допомогою пересувного цифрового мамографу «Квітка» безкоштовно мали можливість обстежитись мешканки громад мого виборчого округу. Наближення такої специфічної діагностики до жителів сіл, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин, надзвичайно важливе для збереження здоров’я краянок. Діагностичний автомобіль побував у селах Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки, Іванівка, Хижинці, Щітки, Комарів. При формуванні списків для діагностики в першу чергу запрошували жінок із групи ризику. Дякую за активну співпрацю працівникам місцевих амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Протягом року неодноразово долучався до благодійних акцій, організованих групою «Небайдужі серця» (Олена Присяжнюк, Наталя Григорук). Висаджували дерева у сквері біля «Книжки» (м. Вінниця), де кожне дерево має власну назву. Для заходу організував доставку саджанців дерев, виділених Гайсинським лісництвом. Також посприяв у виділенні концертної зали «Плеяда» задля проведення святкового концерту. Організував безкоштовний приїзд до м. Вінниці та перегляд концерту Олександра Пономарьова для 30 дітей з Павлівки, постраждалої від вибухів на складах боєприпасів.

Намагаюсь постійно відвідувати державні та обрядові свята на теренах мого виборчого округу. Зокрема, виступив співорганізатором у проведенні свята Івана Купала в Писарівській громаді.

Взяв активну участь у проведенні заходу в м. Вінниці, присвяченого врученню нагороди «Народний герой України».

Знаючи, що соціальні заклади краю потребують підтримки, регулярно відвідую та вивчаю їхні проблеми, допомагаючи за можливістю.

За мого сприяння Вінницькохутірська школа отримала новий комп’ютерний клас (11 комп’ютерів) та мультимедійну дошку. На жаль, через певні бюрократичні процедури процес затягнувся, але врешті все вирішилось, і ком-п’ютерами вже користуються у навчальному закладі.

Так як я є керівником автотранспортного підприємства «АТП Кривешко», до мене дуже часто звертаються за допомогою в наданні автобусів для різних екскурсійних поїздок. Намагаюсь не відмовляти нікому. Відтак, на прохання отця Георгія із Вінницькохутірського храму надав транспорт для поїздки дітей, які відвідують недільну школу, на екскурсію святими місцями Західної України; для перевезення дітлахів до Вінницькохутірського храму на майстер-клас з писанкарства; протягом всієї роботи табору у Вінницькохутірському НВК:ЗОШ I-III ст.-ДНЗ надавав автобуси, з метою відвідування дітьми різноманітних екскурсій. У Вінницькохутірській школі існує традиція – педагоги перед відпустками їздять на екскурсію, для проведення якої я також надав транспорт. Вони відвідали донедавна закриту для загалу територію, безкрайє Межигір’я; школярі з Іванівки їздили до Браїлівського монастиря.

Вже другий рік поспіль за моєї ініціативи відбулася екскурсія до Вінницької обласної Ради. Цього разу її відвідали 60 учнів 5-8 класів, які перебували у пришкільних таборах Вінницьких Хуторів, Щіток та Писарівки. Хлопці та дівчата мали можливість побачити приміщення сесійної зали обласної Ради, побути в ролі депутата, спробувати, як працює система для голосування «Рада».

Традиційно намагаюсь встигнути із солодкими привітаннями в декілька навчальних закладів на шкільні свята – перший та останній дзвоник. Випускники із Вінницьких Хуторів, Писарівки, Щіток, Комарова отримують від мене подарунки. Не оминаю увагою і ДНЗ, щоразу намагаюсь привезти якийсь подарунок. На свято, приурочене Дню миру, Вінницькохутірському садочку подарував фотоапарат, аби вихователі мали змогу фіксувати найцікавіші моменти з життя вихованців.

За мого особистого втручання люди пільгових категорій (чорнобильці, люди з інвалідністю, похилого віку) отримали безкоштовні путівки до спеціалізованих санаторних закладів.

Питання громадян, які мають онкологічні захворювання і звертались до мене, за мого сприяння позитивно вирішувались щодо їхнього лікування та фінансування.

19 грудня був помічником Святого Миколая, завітавши із солодкими подарунками до найменших мешканців Писарівської та Вінницькохутірської громад, аби  створити дітям святковий настрій.

Разом із Писарівською громадою із самого початку, ще на стадії розробки, брав активну участь у підготовці проекту для 14-го Обласного конкурсу розвитку територіальних громад. За підсумками проект «Капітальний ремонт Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (заміна вікон)» отримав 88 балів і фінансування на суму більше ста тисяч гривень.

За моєї меценатської підтримки мешканці виборчого округу, зокрема, села Щітки, мали можливість продемонструвати свої таланти на всеукраїнському рівні – виставці «Мистецтво одного села».

На професійні та державні свята завжди відвідую навчальні, медичні, дошкільні заклади, аби привітати колективи.

Підтримую налагоджений тісний зв’язок майже з усіма головами сільських рад свого виборчого округу. Очільнику Дмитру Науменку та депутатам Писарівської сільської ради хочу подякувати за виконану роботу та нашу співпрацю з питань покращення життя у Писарівській громаді.

На запрошення голови первинної Вінницькохутірської ветеранської організації Юрія Жупаніка завітав на відзначення 30-річчя ветеранської організації Вінницького району. Привітав учасників фундації із визначною датою, вручив кошти на її розвиток та побажав плідної праці щодо захисту й інтересів ветеранів.

Протягом року постійно співпрацював із громадською організацією «АТОВ» села Вінницькі Хутори (керівник Денис Семик). Вже другий рік поспіль я передплачую видання «Подільська зоря» для учасників АТО, мешканців Вінницьких Хуторів, аби хлопці були в курсі соціально-політичних подій в районі.

Цьогоріч видання «Подільска зоря» відзначало 80-річний ювілей, під час якого презентував часопису комп’ютерний набір.

Під час урочистої посвяти нових членів «Крайового товариства Українського козацтва Вінниччини» обласний крайовий отаман Вінниччини, учасник бойових дій, волонтер Василь Киричко вручив мені Знак народної пошани – медаль «За заслуги перед громадою» за постійну допомогу воїнам АТО.

Відзнаку отримав й від Вінницької обласної організації УТОС із нагоди відзначення Міжнародного дня сліпих та 40-річного ювілею з дня створення вказаної організації. У своїй депутатській діяльності завжди підтримував ініціативи УТОС, вважаю, що потрібно всебічно сприяти та допомагати покращенню умов життя людей з вадами зору.

Від Писарівської СЗШ І-ІІІ ст. отримав подяку за підтримку обдарованої молоді.

Нагороджений Дипломом за вагомий особистий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху на Вінниччині.

Плідна праця задля розвитку громад краю та захист інтересів мешканців сіл і селищ виборчого округу є моїм пріоритетом в прийдешньому році.

 

депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко

Повернутись Створено: 24 січня 2018 року, 17:01

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація