9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт про діяльність депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання від ВО «Свобода» за 2017 рік Роздрукувати

Головною метою Всеукраїнського об'єднання «Свобода» є побудова могутньої української держави на засадах соціальної та національної справедливості, держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Всеукраїнське об’єднання  «Свобода» в обласній Раді представляють такі депутати:

Олексій Фурман – голова обласної організації ВО «Свобода»;

Андрій Вигонюк – голова постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності;

Валерій Скрипченко – голова лічильної комісії обласної Ради, член постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр;

Тарас Фурман – секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм;

Володимир Зарічанський – член постійної комісії з питань  будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

Депутатів від  ВО «Свобода» вирізняє принциповість у відстоюванні інтересів громади, дисциплінованість та одностайність під час голосування. ВО «Свобода» є ідеологічною політичною силою, депутати здійснюють свою діяльність відповідно до «Програми захисту українців» та ідеологічних засад українського націоналізму. 

За 2017 рік роботи Вінницької обласної Ради 7 скликання наші дії було зосереджено на таких напрямах:

- Забезпечили вільний доступ для усіх громадян до приміщень Вінницької обласної Ради, зокрема, й до засідань постійних комісій та пленарних засідань обласної Ради.

- Спільно з націоналістичними організаціями організували у різних містах Вінницької області відзначення 100-річчя «Бою під Крутами». Понад півтисячі націоналістів взяли участь у смолоскипній ході у м. Вінниці.

- Домоглися створення робочої групи з ініціативними групами с. Людавка, с. Почапинці, с. Новоселиця, с. Курилівці та смт. Браїлів Жмеринського району Вінницької області щодо будівництва сміттєвого полігону на території Людавської сільської ради. Вимагаємо негайно припинити забудову до отримання всієї дозвільної документації та погодити із місцевими громадами проект будівництва.

- Добилися часткової компенсації збитків для фермерів Мурованокуриловецького району Вінницької області, чиї господарства постраждали через хибні дії чиновників, нібито, з метою ліквідації наслідків зоонозного захворювання «Африканська чума свиней». Винних звільнено із займаних посад, завершується робота щодо повної компенсації коштів.

- Послідовно вимагали введення в експлуатацію довгобуду «Хірургічний корпус» Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова, оскільки будівельні роботи завершено ще 2 роки тому, а щороку мільйони гривень витрачаються на опалення пустих кабінетів.

- Ініціювали та домоглися запровадження компенсації за навчання учасників АТО та їхніх дітей у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації на Вінниччині.

- Депутати-свободівці звернулися до голови Вінницької ОДА Валерія Коровія щодо необхідності закупівлі медичного обладнання для нового хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова на суму понад 1,5 млрд грн через систему публічних торгів «ProZorro», щоб запобігти фінансовим маніпуляціям. За результатами, вся інформація про закупівлі опублікована на сайті «ProZorro» публічно.

- Звернулися щодо притягнення до відповідальності керівників комунальних закладів обласної Ради, які систематично ігнорують закупівлю товарів та послуг через майданчик публічних торгів «ProZorro».

- Добилися невідкладного звіту директора КП «Вінницяоблводоканал» Чернятинського О.Д. щодо ситуації з питною водою у м. Вінниці.

- За пропозицією свободівця, секретаря постійної комісії з питань фінансів, бюджету та обласних програм  комісії Тараса Фурмана члени постійної комісії одноголосно проголосували «проти» призначення премії керівнику КП «Вінницяоблводоканал» Чернятинському О.Д.

- Організували роботу робочої групи щодо реконструкції очисних споруд КП «Вінницяоблводоканал», добилися виділення коштів на замовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції очисних споруд.

- Виявляли і оприлюднювали усі факти «кнопкодавства» та порушення Регламенту в обласній Раді.

- Виступили на захист медіа-агенції «Власно. Інфо», голосували проти позбавлення агенції права орендувати приміщення для здійснення журналістської діяльності.

- Забезпечили відкриті зустрічі депутатського корпусу обласної Ради раз на два місяці з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницької області. Аналогічні графіки зустрічей складено для всіх місцевих рад у Вінницькій області.

- Забезпечили інформування раз на півроку на пленарних засіданнях обласної Ради прокурором Вінницької області про діяльність органів прокуратури.

- Депутати від ВО «Свобода» одноголосно не підтримали звіт прокурора області щодо дотримання законності на Вінниччині.

- Спільно з молодіжними громадськими організаціями «Сокіл» «Студентська Свобода» організували рейди зо викриття точок нелегального грального бізнесу. Під час звіту прокурора Вінницької області неодноразово порушували питання притягнення до відповідальності злочинців-організаторів казино.

- Добилися звільнення керівників структурних підрозділів районних державних адміністрацій у Вінницькій області, у зв’язку з розкраданням понад 1 000 000 грн коштів освітньої субвенції. Недовезену техніку повернено, комісійно встановили невідповідність решти доставлених пристроїв, триває розслідування, відкрито кримінальне провадження, замовлено експертизи.

- Захистили права постраждалих від вибухів складів боєприпасів біля м. Калинівки: забезпечили публічну зустріч постраждалих вінничан з владою у сесійній залі обласної Ради. За наслідками зустрічі добилися повної компенсації збитків, пов’язаних із вибухами.

- Вимагали жорстких кадрових змін у керівництві Вінницької області та належного покарання винних у вибухах складів боєприпасів біля м. Калинівки.

- Домоглися повної заборони виступів «московських гастролерів» у державних та комунальних концертних залах у м. Вінниці. Зокрема, такі виступи припинено у «Будинку офіцерів» та театрі ім. Садовського.

- Виступили за скликання позачергової сесії Вінницької обласної Ради щодо збереження народного погруддя Тарасу Шевченку та встановлення повноцінного пам’ятника на центральній площі м. Вінниці. Депутати-свободівці проти провокування громадського конфлікту, протиставляючи пам’ятники  Т. Шевченку та його послідовникам-героям «Небесної сотні».

- Провели зустріч із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на чолі із Рюне Кастбергом.

- Виступили проти виділення 9.8 га заповідної землі в Іософатовій долині Шаргородського району для УПЦ Московського патріархату в Україні. Відповідно, скеровано звернення до правоохоронних органів.

- Добилися притягнення до відповідальності «поліцейських», що вимагали хабар у родини під приводом фальсифікації протоколу про порушення правил дорожнього руху у Літинському районі.

- Добилися повної виплати кількамісячної заборгованості зарплатні усім працівникам шкіл Мурованокуриловецького району.

- Під час засідання конкурсної комісії з призначення керівника обласного «Бюро технічної інвентаризації» депутати обласної Ради від ВО «Свобода» надали документи, які підтверджували, що один з кандидатів мав кримінальне минуле. Завдяки цьому кандидатура вищезазначеної особи не була призначена на посаду. 

- Добилися схвалення обласної Радою, з ініціативи депутатів від ВО «Свобода», звернення депутатів Вінницької обласної Ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо скасування щомісячної абонплати за підключення до систем газопостачання, відповідну «абонплату» скасовано.

- Ініціювали та добилися створення відділу українознавства у Вінницькій академії  неперервної освіти.

- Добилися проведення позачергової сесії Вінницької обласної Ради щодо підтримки «блокади торгівлі на крові». Домоглися ухвалення відповідного звернення до Уряду та президента України. Всіх репресованих учасників блокади із Вінниччини звільнено від звинувачень.    

- Спільно з депутатами Хмельницької міської ради, активістами та екологами відстоювали у суді скасування дозволу на незаконне будівництво 30-ти поверхового хмарочосу на березі Південного Бугу, у якому виявлено низку порушень.

- Звернулися до голови Вінницької обласної Ради та до голови ОДА щодо постійного систематичного незаконного видобування та продажу піску на Бершадщині.

- Порушили питання під час пленарного засідання обласної Ради щодо розкрадання коштів, виділених на ремонт огорожі музею Миколи Леонтовича у с. Марківка Теплицького району Вінницької області.

- Провели відкриту зустріч із колективом Бершадського медичного коледжу стосовно збереження закладу та недопущення його ліквідації.

- Організовано громадські слухання у селі Війтівка Бершадського району щодо встановлення спортивного майданчика на території місцевої школи.

- Звернулись до Вінницької міської ради стосовно термінового реагування на постійні звернення мешканців мікрорайону «Старе Місто» через незадовільний стан пішохідних тротуарів по вул. Д. Нечая, особливо перехрестя вул. Московська та вул. Д. Нечая. Міська влада гарантувала ремонт цих тротуарів разом з повним ремонтом вул. Д. Нечая у 2018 році.

- Добилися відзначення учасників російсько-української війни, зокрема, й свободівців Костянтина Васюка та Василя Іваська почесними відзнаками «За заслуги перед Вінниччиною».

- Звернулися до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо відновлення стипендії спортсменці-інваліду, рекордсменці світу Мар'яні Шевчук.

- На суму понад 400 000 гривень надали матеріальної допомоги громадянам, з метою невідкладного лікування.

- Свободівець Олексій Фурман подарував до Дня Святого Миколая дітям-сиротам та дітям з неблагополучних сімей у Вороновицькому ПТУ № 14 солодкі подарунки.

- Голова Вінницької обласної «Свободи» та лідер депутатів-свободівців у облраді Олексій Фурман фінансово посприяв збереженню поховання видатного вінничанина, генерал-хорунжого армії УНР Василя Татарського. могила якого знаходиться у німецькому місті Інгольштадт. 

- Володимиром Зарічанським надано матеріальну допомогу у будівництві українського греко-католицького храму в м. Бершаді.

- За фінансової підтримки Валерія Скрипченка споруджено та відкрито стелу на честь Небесної сотні у м. Вінниця по вул. Київській.

- Володимиром Зарічанським реалізовано спортивні інфраструктурні проекти з конкурсною програмою та подарунками: 29 травня відбулось спорудження та святкове відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія» у селі Соболівка Теплицького району, 1 червня – спорудження та святкове відкриття дитячого майданчика «Надія» у селі Красносілка Бершадського району, 4 червня – встановлення та святкове відкриття дитячого майданчика «Надія» на площі біля церкви Покрови Святої Богородиці УПЦ КП у м. Бершадь, 7 червня – відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія» у селі Велика Киріївка Бершадського району, 20 червня – встановлення та святкове відкриття дитячого майданчика «Надія» у селі Баланівка (Бершадський район), 26 червня – встановлення та святкове відкриття дитячого майданчика у селі Флорино (Бершадський район), 19 грудня – спорудження та святкове відкриття спортивного майданчика «Надія» у селі Війтівка (Бершадський район), 25 жовтня – відкриття дитячого ігрового майданчика «Надія» у дворі дитсадка №1 смт. Тростянця (Тростянецький район). Всі дітки отримали солодощі та подарунки, Відбулось спорудження та святкове відкриття спортивного майданчика «Надія» у селі Кивачівка (Теплицький район).

- Голова Вінницької обласної «Свободи», керівник депутатів-свободівців у облраді Олексій Фурман виступив меценатом та допоміг відрядити Володимира Кравця та Василя Мица на чемпіонат України з пауерліфтингу, де вінницький пауерліфтер Володимир Кравець здобув золото, а Василь Мица – золото та бронзу.

- На свято Покрови Володимир Зарічанський здійснив чергову поїздку у зону проведення АТО. Передали бійцям подарунки, листівки, різноманітні смаколики від учнів Війтівської, Сумівської, Бирлівської, Березівської та Шляхівської шкіл. 16 листопада здійснено поїздку у зону проведення АТО,  доставку продуктів харчування, необхідних речей та дитячих малюнків, та іншого бійцям на передову. На Бершадщину націоналісти повернулись разом з подякою від бійців: до шкіл Бершадського району передали стяги із підписами від бійців із зони АТО, як подяка за постійну підтримку та допомогу.

- 20 травня 2017 року у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з бар’єрного бігу «GoldenHurdless 2017». Ц подія відбулася за сприянням голови Вінницької обласної «Свободи», депутата Вінницької обласної Ради Олексія Фурмана.

- Володимир Зарічанський організував поїздки до Міжнародного дня людей з інвалідністю у будинки для престарілих у селах Маньківка (Бершадський район) та Соболівка (Теплицький район), організував поїздки до Міжнародного дня людей похилого віку у будинки для престарілих у селах Соболівка (Теплицький район) та Маньківка (Бершадський район). Провів зустрічі з колективами та підопічними цих закладів, передав подарунки. Надав матеріальну допомогу у забезпеченні новим посудом та іншими необхідними речами шкільної їдальні села Соболівка (Теплицький район). Матеріально підтримав спорудження меморіальної дошки у селі Красносілка (Бершадський район) пам’яті Юрія Барашенка, який загинув у зоні проведення АТО.

- Володимир Зарічанський взяв участь у святкуванні Дня села у Лісничому (Бершадський район). З громадою багаторічна співпраця, постійна допомога в організації дозвілля дітей, подарував громаді плазмовий телевізор. Також завітав на свято у село Кошаринці (Бершадський район). Подарував школі плазмовий телевізор, а учням – подарунки та солодощі, взяв участь у святкуванні Дня знань у селі Війтівка (Бершадський район). З нагоди свята першокласникам було вручено подарунки, а сільській школі подаровано плазмовий телевізор, взяв участь у першому святкуванні Дня села Михайлівки (Бершадський район). З нагоди свята було подаровано плазмовий телевізор.

- Брав участь у відкритті меморіального знака невинно вбитим односельчанам у селі Сумівка (Бершадський район).

- Надав спонсорську підтримку святкового концерту «Мати-берегиня роду свого!», який відбувся в Будинку культури Соболівки (Теплицький район), присвячений до Дня Матері.

- Володимиром Зарічанським організовано розвезення більше 14 тисяч подарунків для дітей: Бершадський район – у 37 шкіл та 41 дошкільний заклад (6500 подарунків), Теплицький район – дітям 26 шкіл та 28 дитячих садочків (3300 подарунків), Тростянецький район –22 школи та 23 дитсадки ( 4200 подарунків). Загалом новорічні подарунки для дітей доставлено у 180 навчальних закладів.

Представлений звіт перед громадою – результат нашої роботи, наше бачення і пріоритети. Ми відкриті до діалогу, тож закликаємо подавати свої думки, пропозиції та зауваження для врахування в подальшій роботі.

Депутати від ВО "Свобода" ведуть особисті прийоми громадян за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 53, тел. 067-889-52-51 (офіс обласної організації). Крім того, за внутрішньопартійним розподілом, депутати фракції закріплені за районами та здійснюють виїзні прийоми громадян.

Повернутись Створено: 10 квітня 2018 року, 12:39
Оновлено: 11 квітня 2018 року, 14:12
Переглядів: 1282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація