Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт про роботу депутата обласної Ради Леоніда Галушка за 2019 рік Роздрукувати

Я, Галушко Леонід Володимирович, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання у територіальному виборчому окрузі №35.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом обласної Ради та іншими нормативно-правовими актами, що безпосередньо стосуються діяльності місцевих рад.

Моя діяльність, як депутата обласної Ради 7 скликання, спрямована на захист інтересів громад смт Брацлав та сіл Немирівського району, забезпечення матеріально-технічної бази шкіл та дитячих садочків, допомогу на лікування громадян, розвиток сільських територій та покращення умов життя людей, а також реалізацію доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Щоб завжди бути поінформованим про потреби і проблеми людей та, головне, вчасно на них реагувати, протягом 2019 року постійно спілкувався з жителями Немирівського району, підтримував зв’язки з трудовими колективами, співпрацював з органами місцевого самоврядування,  державними і громадськими організаціями.

У 2019 році брав участь у сесіях обласної Ради, де були розглянуті 128 проектів рішень, що стали доленосними для розвитку громади області.

Окрім того, я, як член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, взяв участь у  всіх засіданнях комісії, діяльність якої була спрямована на вирішення проблем закладів бюджетної сфери, зокрема: дошкільних навчальних закладів, шкільних навчальних закладів, закладів культури та спорту, розвитку інфраструктури, ремонту і будівництва доріг, соціального захисту населення тощо.

За заявами громадян, письмовими та усними, я особисто надіслав 205 листів, звернень, клопотань до посадових осіб виконавчої влади, до працівників прокуратури, поліції, фіскальних органів з метою вирішення проблем моїх виборців. Відзначу, що близько 80% цих звернень вирішені позитивно, на окремі дано роз’яснення.

За звітний період до мене з різними проблемами звернулося 285 людей. Я надав матеріальну допомогу на лікування та покращення соціально-побутових умов  громадянам  на 112 000 гривень, як із депутатського фонду, так і власних коштів.

Постійно підтримую зв’язок із сільськими головами мого виборчого округу, керівниками шкільних та дошкільних закладів, з громадськістю – вони інформують мене про проблеми, які виникають. Загалом проблеми стосуються відсутності належного фінансування. Тому, намагаюсь допомогти та створити належні умови для процвітання своєї громади і, по можливості, розглядаю та вирішую питання фінансування різних проектів для розвитку інфраструктури району.

Підсумовуючи звітний період, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного мешканця у житті територіальної громади вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюсь, що очікувані політичні та економічні зміни в державі приведуть до покращення життя громадян як мого територіального округу, так і всієї країни.

Повернутись Створено: 5 лютого 2020 року, 09:08
Оновлено: 5 лютого 2020 року, 09:09
Переглядів: 110

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація