Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт про роботу депутата обласної Ради Олега Ковбасюка у 2016 році Роздрукувати

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, була спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом звітного періоду сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, соціальному захисту населення, покращенню соціальної інфраструктури, всіляко намагався сприяти розвитку культури і спорту. У своїй передвиборній кампанії, зустрічаючись із виборцями, я обіцяв допомагати громадам в цілому й кожному мешканцю, який цього справді потребує, а свої обіцянки я намагаюсь виконувати.

В обласній Раді я вхожу до постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр. До розгляду кожного питання комісія підходила виважено та принципово. На засіданні розглянуто цілу низку актуальних питань. Серед них: - розподіл коштів фонду охорони навколишнього природного середовища; - введення мораторію (заборони) на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Вінницької області; - звернення до Міністра екології та природних ресурсів України Семерака О.М. щодо вирішення питання покращення якості джерела водопостачання у р. Південний Буг. Загалом проблематика діяльності постійної комісії дуже широка. Питання, які вона розглядає впливають практично на кожного жителя області, адже під контролем комісії перебуває природний ресурсний потенціал Вінниччини.

Із 13 проведених пленарних засідань взяв участь у 9.

Беру активну участь у сесійних засіданнях Бершадської районної ради та Шляхівської сільської ради на своєму виборчому окрузі.

Протягом року постійно працювала громадська приймальня. Вона мені допомагає бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Особистий прийом здійснювався в кожну останню п’ятницю місяця за адресою: вул. Василя Кавуна, 2, с.Шляхова Бершадського району. Найбільше звернень надійшло із проханням надати допомогу на лікування важкохворих. Усі вони були розглянуті, зібрано необхідні документи й по можливості виділено кошти.

За звітний період з депутатського фонду було надано 26 матеріальних допомог на суму 42 500 грн. Допомога надавалася на лікування онкологічних захворювань, реабілітацію учасників антитерористичної операції та дітей-інвалідів.

На одному з особистих прийомів до мене звернулась ініціативна група Шляхівського дитячого садка «Веселка» щодо надання допомоги для проведення капітального ремонту приміщення. Було прийнято спільне рішення щодо участі сільської ради в 13-му Обласному конкурсі розвитку територіальних громад. На умовах співфінансування ТОВ «Світанок-Агросвіт», яке я очолюю, було виділено понад 3 млн. грн. Зроблено багато – каналізація, водогін, опалення, нова котельня, євровікна, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, закуплено меблі, техніку, іграшки.

Напередодні дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят на прохання педагогічних колективів мого округу, дітям з малозабезпечених родин було придбано святкові подарунки.

Будучи сам прихильником здорового способу життя, як голова федерації футболу Бершадського району, приймав активну участь у створенні та фінансовій підтримці районної та сільської футбольних команд.

Не обділяю увагою районну дитячу футбольну команду і систематично допомагаю фінансово для поїздок на змагання та у придбанні спортивної форми та інвентарю.

Також виділяв спонсорську допомогу районній команді з армспорту, аби вона мала можливість прийняти участь у обласних змаганнях.

За моєї ініціативи 19-20 листопада 2016 року в спортивному комплексі с.Шляхова проведено футбольний турнір присвячений пам’яті Героя Соціалістичної Праці, нашого земляка Кузика Григорія Йосиповича.

Протягом року постійно співпрацював з волонтерськими організаціями щодо проведення їх заходів та матеріально допомагав учасникам АТО. Долучався до роботи щодо збору допомоги для наших захисників. Відчуваючи свою відповідальність перед воїнами-земляками, котрі перебувають у самому пеклі проведення бойових дій, неодноразово разом з моїми односельчанами та керівниками сільськогосподарських підприємств Бершадщини збирали та купували предмети особистої гігієни, білизну, теплий одяг, продукти харчування тощо.

Брав участь у загальних зборах у сільських громадах, долучався до вирішення важливих питань, піднятих громадянами, на рівні керівництва громад, району та області.

Це питання транспортного сполучення, якості надання послуг з електропостачання, якості питної води, копання та очищення ставків для напування громадської худоби, питання щодо соціальних виплат пільговим категоріям населення, ремонт доріг та інше.

Надавав фінансову допомогу для вирішення нагальних питань життєдіяльності сільських громад: на посилене харчування дітей, буріння свердловини для водопостачання у Тирлівській ЗОШ І-ІІ ст., встановлення паркану для дитячого садка у с.Шляхова, для зміни вікон у Завітнянському ФП, придбання паливо-мастильних матеріалів для автомобіля швидкої допомоги у Шляхівській лікарській амбулаторії, допомога технікою для розчищення доріг від снігу в окремих селах району.

З метою розвитку духовності долучався до будівництва храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського в селі Серебрія.

Беру участь у значимих заходах, які відбуваються на території мого виборчого округу.

І надалі буду відгукуватися на прохання та пропозиції жителів краю, захищати їх права та інтереси, а також приймати участь у впровадженні державної політики на місцевому рівні.

У свою чергу, хочу подякувати всім жителям Бершадщини, які підтримують мене. Саме це надихає працювати та йти вперед.

Хтось із мудрих сказав: «У житті не потрібно бути важливим, а важливо бути потрібним». Це твердження і є девізом мого життя та всіх щоденних справ, адже все, що я роблю потрібно людям, моїм виборцям, моїм землякам. Напевно у цьому і є сенс мого життя.

Депутат обласної Ради Олег Ковбасюк

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 16:11 Переглядів: 1582

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація