Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Звіт про роботу депутата обласної Ради Олега Ковбасюка у 2016 році Роздрукувати

Моя діяльність, як депутата Вінницької обласної Ради, була спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом звітного періоду сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, соціальному захисту населення, покращенню соціальної інфраструктури, всіляко намагався сприяти розвитку культури і спорту. У своїй передвиборній кампанії, зустрічаючись із виборцями, я обіцяв допомагати громадам в цілому й кожному мешканцю, який цього справді потребує, а свої обіцянки я намагаюсь виконувати.

В обласній Раді я вхожу до постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр. До розгляду кожного питання комісія підходила виважено та принципово. На засіданні розглянуто цілу низку актуальних питань. Серед них: - розподіл коштів фонду охорони навколишнього природного середовища; - введення мораторію (заборони) на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Вінницької області; - звернення до Міністра екології та природних ресурсів України Семерака О.М. щодо вирішення питання покращення якості джерела водопостачання у р. Південний Буг. Загалом проблематика діяльності постійної комісії дуже широка. Питання, які вона розглядає впливають практично на кожного жителя області, адже під контролем комісії перебуває природний ресурсний потенціал Вінниччини.

Із 13 проведених пленарних засідань взяв участь у 9.

Беру активну участь у сесійних засіданнях Бершадської районної ради та Шляхівської сільської ради на своєму виборчому окрузі.

Протягом року постійно працювала громадська приймальня. Вона мені допомагає бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Особистий прийом здійснювався в кожну останню п’ятницю місяця за адресою: вул. Василя Кавуна, 2, с.Шляхова Бершадського району. Найбільше звернень надійшло із проханням надати допомогу на лікування важкохворих. Усі вони були розглянуті, зібрано необхідні документи й по можливості виділено кошти.

За звітний період з депутатського фонду було надано 26 матеріальних допомог на суму 42 500 грн. Допомога надавалася на лікування онкологічних захворювань, реабілітацію учасників антитерористичної операції та дітей-інвалідів.

На одному з особистих прийомів до мене звернулась ініціативна група Шляхівського дитячого садка «Веселка» щодо надання допомоги для проведення капітального ремонту приміщення. Було прийнято спільне рішення щодо участі сільської ради в 13-му Обласному конкурсі розвитку територіальних громад. На умовах співфінансування ТОВ «Світанок-Агросвіт», яке я очолюю, було виділено понад 3 млн. грн. Зроблено багато – каналізація, водогін, опалення, нова котельня, євровікна, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, закуплено меблі, техніку, іграшки.

Напередодні дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят на прохання педагогічних колективів мого округу, дітям з малозабезпечених родин було придбано святкові подарунки.

Будучи сам прихильником здорового способу життя, як голова федерації футболу Бершадського району, приймав активну участь у створенні та фінансовій підтримці районної та сільської футбольних команд.

Не обділяю увагою районну дитячу футбольну команду і систематично допомагаю фінансово для поїздок на змагання та у придбанні спортивної форми та інвентарю.

Також виділяв спонсорську допомогу районній команді з армспорту, аби вона мала можливість прийняти участь у обласних змаганнях.

За моєї ініціативи 19-20 листопада 2016 року в спортивному комплексі с.Шляхова проведено футбольний турнір присвячений пам’яті Героя Соціалістичної Праці, нашого земляка Кузика Григорія Йосиповича.

Протягом року постійно співпрацював з волонтерськими організаціями щодо проведення їх заходів та матеріально допомагав учасникам АТО. Долучався до роботи щодо збору допомоги для наших захисників. Відчуваючи свою відповідальність перед воїнами-земляками, котрі перебувають у самому пеклі проведення бойових дій, неодноразово разом з моїми односельчанами та керівниками сільськогосподарських підприємств Бершадщини збирали та купували предмети особистої гігієни, білизну, теплий одяг, продукти харчування тощо.

Брав участь у загальних зборах у сільських громадах, долучався до вирішення важливих питань, піднятих громадянами, на рівні керівництва громад, району та області.

Це питання транспортного сполучення, якості надання послуг з електропостачання, якості питної води, копання та очищення ставків для напування громадської худоби, питання щодо соціальних виплат пільговим категоріям населення, ремонт доріг та інше.

Надавав фінансову допомогу для вирішення нагальних питань життєдіяльності сільських громад: на посилене харчування дітей, буріння свердловини для водопостачання у Тирлівській ЗОШ І-ІІ ст., встановлення паркану для дитячого садка у с.Шляхова, для зміни вікон у Завітнянському ФП, придбання паливо-мастильних матеріалів для автомобіля швидкої допомоги у Шляхівській лікарській амбулаторії, допомога технікою для розчищення доріг від снігу в окремих селах району.

З метою розвитку духовності долучався до будівництва храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського в селі Серебрія.

Беру участь у значимих заходах, які відбуваються на території мого виборчого округу.

І надалі буду відгукуватися на прохання та пропозиції жителів краю, захищати їх права та інтереси, а також приймати участь у впровадженні державної політики на місцевому рівні.

У свою чергу, хочу подякувати всім жителям Бершадщини, які підтримують мене. Саме це надихає працювати та йти вперед.

Хтось із мудрих сказав: «У житті не потрібно бути важливим, а важливо бути потрібним». Це твердження і є девізом мого життя та всіх щоденних справ, адже все, що я роблю потрібно людям, моїм виборцям, моїм землякам. Напевно у цьому і є сенс мого життя.

Депутат обласної Ради Олег Ковбасюк

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 16:11 Переглядів: 1349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація