21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Звіт про роботу депутата обласної Ради Олега Олексієнка за 2018 рік Роздрукувати

Я, Олег Володимирович Олексієнко, обраний депутатом Вінницької обласної Ради від Політичної Партії «Опозиційний блок» 2015 року. Увійшов до складу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту та зайнятості населення.

Свою роботу депутата обласної Ради  з моменту мого обрання продовжую організовувати та проводити в таких пріоритетних для мене та моїх виборців напрямах:

– участь у сесійних засіданнях Вінницької обласної ради;

– робота на виборчому окрузі;

– особистий прийом громадян та зустрічі з ними безпосередньо в населених пунктах.

Протягом року брав участь у роботі комісії, всіляко сприяв прийняттю важливих для області рішень, проявив активну позицію на користь громади свого виборчого округу та громад Вінницької області загалом. В роботі комісії брав участь у розробці проектів стосовно звернень депутатів обласної Ради до Міністерства охорони здоров'я та Верховної ради з питань медичної галузі та сприяв вирішенню проблемних питань кадрових призначень та особистих звернень громадян, спільно з Департаментом охорони здоров'я облдержадміністрації. Головними питаннями роботи комісії були питання прийняття річного бюджету області, затвердження обсягів міжбюджетних трансфертів до місцевих бюджетів, питання розподілу різних видів субвенцій, зокрема в галузі охорони здоров'я на утримання підвідомчих заходів та фінансування цільових програм.

Брав активну участь в обговорені питання щодо формування медичних округів та розприділенні маршруту пацієнта до відділень невідкладних станів медичних округів області.

 Обговорювались питання надання кредитів на будівництво та придбання житла молодим спеціалістам та лікарям. Також долучався до обговорення та розробки програми соціального і економічного розвитку Вінницької області на 2018 рік, програми збереження доступності надання медичної допомоги населенню області, питання про добровільне об'єднання територіальних громад та створення нових закладів первинної медико-санітарної допомоги, робота щодо укомплектування їх медичною апаратурою та медичним обладнанням. Брав участь в обговорені та підтримці обласної Програми боротьби з онкозахворюваннями.

Неодноразово долучався до обговорення галузевих питань та програм розвитку охорони здоров'я Вінницької області спільно з представниками виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

Протягом 2018 року на своєму виборчому окрузі здебільшого проводив роботу з громадянами району. Вирішував питання надання матеріальної допомоги на лікування (на лікування виділено близько 90 тис.грн), підтримка громадських, культурологічних та соціальних ініціатив, надання безкоштовних юридичних консультацій. Проводилась видача матеріальної допомоги з депутатського фонду,зокрема, жителям Погребищенського району, Іллінецького, Липовецького районів, а також жителям міста Вінниці відповідно до звернень.

За звітний період 2018 року мною було проведено 32 громадських прийомів, на яких було прийнято близько 185 громадян. На звернення громадян та при підготовці до сесій за звітний період мною було розглянуто понад 100 запитань, опрацьовано 36 письмових звернень, деякі з них були оформлені та направлені на голову обласної Ради та профільні відомства. Також проводились зустрічі зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами, керівниками підприємств та соціальних закладів, керівництвом району.

До мене здебільшого звертались пенсіонери, малозабезпечені громадяни, які потребували допомоги на лікування, деякі були проконсультовані особисто, інші направленні до «Погребищенської центральної районної лікарні» та обласні заклади для профільного лікування. 56 особам була надана матеріальна допомога. Неодноразово надавалась консультативна допомога щодо вирішення спірних земельних питань, спадщини на землю,  видачі та реєстрації паїв, співпраці орендодавців з фермерськими господарствами та вертикально- інтегрованими структурами.Вирішувались нагальні питання працевлаштування мешканців району. Було опрацьовано до 200 телефонних звернень із різних питань жителів Вінницької області. Велика кількість звернень стосувалась проблем зі здоров'ям, в більшості ці питання були вирішені, а деякі знаходяться в процесі вирішення.

Під час зустрічей з виборцями та колективами відвідую медичні заклади району (ЦРЛ, амбулаторії, ФАПи), зустрічаюсь з медичними працівниками. Основні питання, які підіймаються на зустрічах, це реформування медичної галузі, проблеми фінансування, кадрові проблеми, забезпечення апаратурою, паливно-мастильними матеріалами, ліками для невідкладної допомоги та формування відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги при КП «Погребищенській ЦРЛ».

21 лютого брав активну участь масовому заході, концерті пам'яті, присвяченому Героям Авганістану та соціально-патріотичному вихованню молоді. 3 нагоди дня Перемоги 9 травня долучився до привітання ветеранів Другої світової війни та дітей війни.

Неодноразово брав участь у сесіях Погребищенської районної ради, на яких розглядались питання соціально-економічного розвитку району та економічні проблеми регіону та міста зокрема.

Повернутись Створено: 4 березня 2019 року, 13:23 Переглядів: 206

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація