Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Звіт про роботу депутата обласної Ради Сергія Кривешка за 2018 рік Роздрукувати

Початок року – це найкращий час для підбиття підсумків та результатів за минулий рік. Звітує голова фракції Радикальної партії, член постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради  Сергій Кривешко.

– Моя діяльність, як депутата обласної Ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом року я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, медичному забезпеченню, довезенню дітей до школи, земельних питань; покращенню соціальної інфраструктури району, всіляко протидіяв зловживанню службовим становищем посадовцями району. Намагався постійно зустрічатись із мешканцями свого виборчого округу та, в міру можливостей, допомагати як кожній людині окремо (за зверненням), так і громадам в цілому. 

Під час моєї роботи у постійній комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності обласної Ради дотримуюсь принципів, що закладені у її назві. 

Беру активну участь у сесійних засіданнях Вінницької районної та сільських рад у своєму виборчому окрузі.

Протягом року постійно працювали громадські приймальні, вони мені допомагають бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Люди вже звикли до того, що є така можливість звернутись до мене в певний час. Особисті прийоми здійснювалися у с. Писарівці (приміщення сільської ради) в кожну останню п’ятницю та у с. Вінницькі Хутори (приміщення сільської ради) в кожний останній четвер місяця. Цьогоріч найбільше звернень, як це не прикро, надійшло із проханням допомоги на лікування, особливо онкохворих та важкохворих. Пересічні громадяни нашої країни, які стикнулись із важкою хворобою, на жаль, не мають можливості профінансувати своє лікування, нерідко через це втрачаючи здоров’я, а іноді й життя. Усі звернення було розглянуто, зібрано необхідні документи й за можливості виділено кошти. 

Здійснено виїзні прийоми громадян у Комарові, Іванівці (Цвіжині), Хижинцях та Сокиринцях. Хоча постійних приймалень там немає, але у селах є певна категорія громадян, які потребують допомоги.

Протягом 2018 року було прийнято близько чотирьохсот людей з різноманітними зверненнями, і з кожним роком кількість звернень збільшується, адже люди переконуються, що я дійсно допомагаю, якщо не матеріально, то порадою. З особистого депутатського фонду та власних коштів виплачено матеріальної допомоги громадянам на суму 180 тисяч гривень.

Напередодні 8 Березня, свята весни та краси, традиційно вітаю чарівних краянок, які працюють у різних сферах та закладах виборчого округу. Теплі слова подяки, щирі побажання, а також солодощі до свят отримали близько ста жінок. Колективи Щітецької школи, клубу, ФАПу. Також відвідав та привітав працівниць Писарівської сільської ради, лікарні, школи та ДНЗ «Лісова казка». Не оминув увагою і свої рідні Вінницькі Хутори. Завітав до чарівних жінок у Вінницькохутірський ФАП та навчально-виховний комплекс.
Відреагувавши на звернення директора Вінницькохутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., навесні вдалось організувати власними силами зрізання аварійних дерев. Це тополі висотою більше 25 метрів, розташовані на території, де відбуваються урочисті лінійки, для цих робіт необхідна була спеціальна вишка. У м. Вінниці є лише один автомобіль, що підійшов для нашої справи. Надавши робітників зі свого підприємства, та в співпраці зі шкільним технічним персоналом, виконали роботи. Усю деревину відвезли до шкільної котельні.
Нашою спільною перемогою закінчилась участь у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, у якому брав участь проект Вінницькохутірської громади. Під час чергового прийому громадян, отримав звернення від батьківської громади із проханням посприяти у встановленні дитячого майданчика біля Вінницькохутірської школи. Звернувся із цією ініціативою до сільського голови Валерія Кравченка. Нам швидко вдалось знайти порозуміння і було ухвалено рішення виготовити проект та взяти участь у конкурсі. За моєї підтримки проект отримав перемогу та фінансування у сумі 100 тис. грн для встановлення дитячого майданчика. Проект був успішно реалізований у співфінансуванні (115 тис. грн) із бюджетом Вінницькохутірської сільської ради. У результаті спільних зусиль маємо результат – майданчик встановлено. Відтепер щодня малеча має можливість побавитись на свіжому повітрі.

Цього літа продовжив допомагати під час табірної зміни Писарівській та Вінницькохутірській школам, безкоштовно надавав автобуси для перевезення дітей на екскурсії по місту Вінниці. Також посприяв у організації безкоштовної екскурсії до Подільського зоопарку.

Дні села – це свята, що єднають всіх жителів громади, пов’язують минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. Цьогоріч під час відзначення днів села у Писарівці, Щітках, Сокиринцях завітав на святкування та привіз до кожної громади частування (морозиво та прохолодні напої), які роздавали усім охочим. 

Головним святом осені є 1 вересня – День знань. Минулоріч педагоги та першокласники впевнено розпочали розбудову Нової української школи. На свято вдалось відвідати Щітецьку, Писарівську та Вінницькохутірську школи. Презентував учням набори м’ячів для занять спортом, а першокласникам – повітряні кульки.

Ще однією важливою подією для Вінницькохутірського навчального закладу став початок заміни даху будівлі. Це стало можливим завдяки моєму особистому втручанню та проханню до голови Вінницької ОДА про створення комісії, за результатами роботи якої було вирішено розпочати роботи з будівництва нового даху. Вартість робіт, які наразі тривають, складає більше 5 млн грн. Спільним зусиллям Вінницької РДА, Вінницькохутірської сільської ради та за мого депутатського сприяння навчальний заклад отримає новий дах. Роботи вже розпочато, хід реконструкції я постійно контролюю, сподіваюсь, вже невдовзі вона успішно завершиться.

Восени Писарівський навчальний заклад отримав придбаний за мого сприяння комп’ютерний набір (ноутбук, принтер, ламінатор).
 

Традиційно, 19 грудня, я щорічно вітаю малечу на території свого виборчого округу. Минулоріч завітав із солодощами (200 наборів) до найменших мешканців Писарівської, Вінницькохутірської, Комарівської та Хижинецької громад, аби  створити дітям святковий настрій. Незважаючи на усі перепетії нашого життя, подарувати цієї днини дитині свято – обов’язок кожного дорослого.

Напередодні новорічно-різдвяних свят разом із однопартійцем завітали із подарунками до «Вінницького спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки». Привезли солодощі, дитяче харчування, фрукти та теплий одяг, отримавши навзаєм гарний заряд позитивних емоцій.

Восени забезпечив дровами (5 автівок) на опалювальний період Писарівську лікарню, малозабезпечених та одиноких мешканців громади.
На професійні та державні свята намагаюсь завжди відвідувати навчальні, медичні, дошкільні заклади, аби привітати колективи. На свято останнього дзвоника із щирими побажаннями та привітаннями завітав до Вінницькохутірського навчального закладу, під час заходу вручив випускникам пам’ятні подарунки.

Під час відзначення у Вінницьких Хуторах Дня перемоги у Другій Світовій війні вручив матеріальну допомогу учаснику бойових дій Федору Козлову.
 

Влітку допоміг із вирішенням скандального питання щодо переходу із вулиці Української на вулицю Б.Хмельницького у Вінницьких Хуторах, який було самовільно перекрито для проходу до зупинки громадського транспорту. Під час засідання сесії сільської ради мені вдалось «поставити крапку» у вирішенні цього питання на користь людей.
 

Взяв участь у співфінансуванні відзначення Днів Конституції та Молоді у Писарівці. А під час традиційного святкування Івана Купала у Щітках профінансував розваги для мешканців громади.

Минулоріч вдалось вирішити питання, яке давно турбувало мешканців Писарівки. Це – належне обладнання пішохідного переходу на дорозі державного значення, що пролягає через населений пункт. На цьому відрізку  часто ставалися ДТП із загибеллю пішоходів. Разом із ініціативною групою мешканців села нам вдалось врешті домогтися встановлення пішохідного світлофору, освітлення, попереджувальних смуг та застережних знаків на згаданій ділянці шляху.

Маю налагоджений тісний зв’язок майже з усіма головами сільських рад свого виборчого округу. Очільнику Дмитру Науменку та депутатам Писарівської сільської ради, голові Сокиринецької ОТГ Ларисі Мельничук, старості села Комарів Віктору Гиренко та іншим сільським головам свого виборчого округу хочу подякувати за виконану роботу та нашу співпрацю в питаннях покращення життя у громадах. 

На прохання ініціативної групи із Вінницьких Хуторів надав співфінансування для  облаштування території навколо цілющого джерела біля ставка Семенютове.

Протягом року до мене постійно зверталися фермери  із сіл Щітки, Писарівки та Вінницьких Хуторів щодо вирішення проблемних питань, які виникали стосовно торгових місць поблизу об’їзної дороги м. Вінниці. Неодноразово я був на прийомі у міського голови Сергія Моргунова, наразі питання вирішується, будується новий, спеціалізований ринок.

Протягом року постійно співпрацював із громадською організацією «АТОВ» с. Вінницькі Хутори (керівник Денис Семик), зокрема, допоміг п’яти хлопцям із працевлаштуванням. Хочу. аби колишні бійці були в курсі суспільно-політичного життя краю, тож вирішив вкотре подарувати передплату на видання «Подільська зоря» для учасників АТО, мешканців Вінницьких Хуторів.

Працюючи на благо мешканців громад свого виборчого округу та здійснюючи свою депутатську діяльність, приємно отримувати вдячність від людей. Також відрадно отримувати відзнаки, які підтверджують недаремність моїх старань. Зокрема, минулоріч під час офіційного візиту до Польщі у складі делегації Вінницької ОДА отримав медаль із нагоди 60-річчя ювілею співпраці між Свєнтокшиським воєводством та Вінницькою областю на знак визнання заслуг та вдячності. 

Також під час засідання сесії Вінницької районної ради отримав медаль Знак народної пошани «За відродження України», за клопотанням ВРО ВФСТ «Колос». 
Плідна праця задля розвитку громад краю та захисту інтересів мешканців сіл та селищ виборчого округу – є моїм пріоритетом в прийдешньому році.

Сергій Кривешко, депутат Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 січня 2019 року, 11:59 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація