23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Звіт про роботу депутата обласної Ради Степана Шимка за 2016 рік Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання, виборчий округ №44 смт. Тиврів.  Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 11 листопада 2002 року. Заступник голови фракції партії «ВО «Батьківщина» у Вінницькій обласній Раді. В інших політичних партіях не перебував.

Заступник голови постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. Протягом звітного року брав участь в усіх засіданнях комісії.  Комісія розглянула низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності області. Серед них Програма  економічного  і соціального розвитку області на 2017 рік, Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва  на 2017 рік та затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017-2020 роки.  Був ініціатором та підтримував пропозиції щодо внесення змін до тих, чи інших комплексних програм, що фінансуються з обласного бюджету.

Постійно брав участь у пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної Ради, нарадах, семінарах.

Крім того, активно працюю у фракції партії ВО «Батьківщина», постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень та заяв не лише фракційних, але й інших політичних партій, представлених в обласній Раді.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень, принциповість у депутатській роботі. Постійно спілкуюсь  з виборцями свого виборчого округу, надаю їм посильну матеріальну допомогу з депутатського фонду. Підтримую всі звернення Тиврівського району, що стосуються поліпшення життя його мешканців. Постійно беру участь у пленарних засіданнях сесій Тиврівської районної ради, тісно співпрацюю з  різними фракціями в районі.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Контактні дані:

- телефон: 0974937989;

- електронна пошта: ShimkoStepan@i.ua;

- адреса приймальні: cмт. Тиврів, вул. Жовтнева, буд. 5. Прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю місяця з 8 до 13 години. 

Депутат обласної Ради Степан Шимко

Повернутись Створено: 22 лютого 2017 року, 10:01 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація