9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт про роботу депутата обласної Ради Степана Шимка за 2016 рік Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання, виборчий округ №44 смт. Тиврів.  Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 11 листопада 2002 року. Заступник голови фракції партії «ВО «Батьківщина» у Вінницькій обласній Раді. В інших політичних партіях не перебував.

Заступник голови постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. Протягом звітного року брав участь в усіх засіданнях комісії.  Комісія розглянула низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності області. Серед них Програма  економічного  і соціального розвитку області на 2017 рік, Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва  на 2017 рік та затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017-2020 роки.  Був ініціатором та підтримував пропозиції щодо внесення змін до тих, чи інших комплексних програм, що фінансуються з обласного бюджету.

Постійно брав участь у пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної Ради, нарадах, семінарах.

Крім того, активно працюю у фракції партії ВО «Батьківщина», постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень та заяв не лише фракційних, але й інших політичних партій, представлених в обласній Раді.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень, принциповість у депутатській роботі. Постійно спілкуюсь  з виборцями свого виборчого округу, надаю їм посильну матеріальну допомогу з депутатського фонду. Підтримую всі звернення Тиврівського району, що стосуються поліпшення життя його мешканців. Постійно беру участь у пленарних засіданнях сесій Тиврівської районної ради, тісно співпрацюю з  різними фракціями в районі.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Контактні дані:

- телефон: 0974937989;

- електронна пошта: ShimkoStepan@i.ua;

- адреса приймальні: cмт. Тиврів, вул. Жовтнева, буд. 5. Прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю місяця з 8 до 13 години. 

Депутат обласної Ради Степан Шимко

Повернутись Створено: 22 лютого 2017 року, 10:01 Переглядів: 1052

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація