Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт про роботу депутата обласної Ради Степана Шимка за 2016 рік Роздрукувати

Обраний депутатом Вінницької обласної Ради 7 скликання, виборчий округ №44 смт. Тиврів.  Член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з 11 листопада 2002 року. Заступник голови фракції партії «ВО «Батьківщина» у Вінницькій обласній Раді. В інших політичних партіях не перебував.

Заступник голови постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. Протягом звітного року брав участь в усіх засіданнях комісії.  Комісія розглянула низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності області. Серед них Програма  економічного  і соціального розвитку області на 2017 рік, Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва  на 2017 рік та затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017-2020 роки.  Був ініціатором та підтримував пропозиції щодо внесення змін до тих, чи інших комплексних програм, що фінансуються з обласного бюджету.

Постійно брав участь у пленарних засіданнях чергових та позачергових сесій обласної Ради, нарадах, семінарах.

Крім того, активно працюю у фракції партії ВО «Батьківщина», постійно беру участь в її засіданнях, розглядаю питання порядку денного сесій, разом з колегами приймаю рішення щодо голосування, підтримки проектів рішень, звернень та заяв не лише фракційних, але й інших політичних партій, представлених в обласній Раді.

Завжди виступав і виступаю за справедливість, прийняття виважених рішень, принциповість у депутатській роботі. Постійно спілкуюсь  з виборцями свого виборчого округу, надаю їм посильну матеріальну допомогу з депутатського фонду. Підтримую всі звернення Тиврівського району, що стосуються поліпшення життя його мешканців. Постійно беру участь у пленарних засіданнях сесій Тиврівської районної ради, тісно співпрацюю з  різними фракціями в районі.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Контактні дані:

- телефон: 0974937989;

- електронна пошта: ShimkoStepan@i.ua;

- адреса приймальні: cмт. Тиврів, вул. Жовтнева, буд. 5. Прийом громадян здійснюється у третю п’ятницю місяця з 8 до 13 години. 

Депутат обласної Ради Степан Шимко

Повернутись Створено: 22 лютого 2017 року, 10:01 Переглядів: 1206

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація