9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт про роботу Літинської райдержадміністрації насторожив обласну владу Роздрукувати

18  липня 2013 року у районному будинку культури відбувся звіт голови Літинської районної державної адміністрації Олега Новіцького за участю голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної ради Сергія Татусяка, їх заступників та  керівників профільних управлінь, департаментів, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 Учасниками звіту були також депутати різних рівнів рад,структурні підрозділи  райдержадміністрації,  керівники установ, організацій,  сільськогосподарських підприємств району сільські голови, секретарі сільських рад, представники територіальних громад, лідери громадської думки.

Район звітував про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року з питань охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, культури, створення центрів адміністративних послуг, екології.

За результатами обговорення наголошувалось на низькому показнику охоплення дошкільною та позашкільною  освітою, невисокою заробітною платою, невеликою орендною платою за використання земель запасу, резервного та водного фондів, а сам звіт був дещо сумбурний.

З метою вивчення досвіду,  губернатор доручив голові райдержадміністрації забезпечити участь своєї делегації в звіті Калинівського району,який має  проходити 19 липня.

Проблемним питанням для Літина на протязі багатьох років залишається відсутність водовідведення.

Народний депутат України Михайло Герасимчук у своєму виступі  звернувся до керівників області з проханням посприяти у вирішенні питання водовідведення, оскільки такий проект високовартісний. 

Він також дав високу оцінку новому  формату діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань.

В рамках обговорення звіту досвідом роботи своєї територіальної громади поділилась Соснівський сільський голова Світлана Мудріцька.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що такий формат роботи влади, коли до заслуховування звітів та обговорення болючих питань тепер  долучаються  громади та лідери громадської думки дозволяє дійти до кожного жителя села, селища, міста.

-Саме головне при цьому знайти такі форми і методи  роботи, через які ми можемо залучити територіальні громади не бути байдужими до добробуту їх жителів. Адже питання залучення додаткових ресурсів для нас повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів явно недостатньо,- зауважив голова обласної Ради.

Сергій Татусяк порадив представникам  громад  активізувати роботу із залучення позабюджетних  коштів за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди і висловив впевненість  що сьогоднішнє зібрання - це ще один крок назустріч людям.

Повернутись Створено: 19 липня 2013 року, 11:19 Переглядів: 1342

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація