Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата обласної Ради Андрія Ковальова Роздрукувати

Депутатська робота в обласній Раді

До депутатського корпусу обласної Ради мене було обрано від ПП «Об’єднання «Самопоміч» у 2015 році. З моменту набуття депутатських повноважень працював над виконанням своїх депутатських обов’язків, над реалізацією передвиборчої програми, виконував доручення виборців, вивчав громадську думку щодо того, чи іншого питання життя мікрорайону.  За 2016 рік, як депутат, взяв участь у 8 пленарних засіданнях сесії із 10. Я є головою постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енерго-ефективності та енергозбереження Вінницької обласної Ради.

За моєї ініціативи було написано звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Міністра екології та природних ресурсів України Семерака О.М. щодо вирішення питання  покращення якості джерела водопостачання у р. Південний Буг оскільки виявлені погіршення ставлять під загрозу забезпечення міста Вінниці  питною водою належної якості  та сприяння виділенню коштів  з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на вирішення цієї проблеми, та зазначене звернення було схвалене на черговій 13 сесії 7 скликання. Також я звернувся до голови обласної Ради Олійника А.Д. та запропонував створити робочу групу із відповідних фахівців для перевірки якості питної води із резервуарів чистої води водопровідної станції КП «Вінницяоблводоканал».

Окрім того за моєю ініціативою були внесені зміни та доповнення до проекту рішення обласної Ради «Про Програму економічного і соціального розвитку  Вінницької області на 2017 рік», проекту обласної Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2020 роки.

Мною було підготовлено депутатське звернення щодо повернення відшкодування позичальникам 15% відсотків річних у національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження, та за кредитами, отриманими на заходи, орієнтовні на використання альтернативних до газу джерел енергії та направлена голові обласної державної адміністрації Валерію Коровію.

Проаналізувавши інформацію, скільки витрачає коштів обласна Рада за рік на закупівлю паперу для забезпечення діяльності депутатів та працівників виконавчого апарату на чергові сесії, комісії та інші заходи, я підготував відповідне депутатське звернення щодо запровадження електронного документообігу, закупівлю планшетів. Звернення підтримане та направлене  голові обласної Ради Анатолію Олійнику.

За моїм дорученням Вінницьке регіональне управління водних ресурсів підготувало пропозиції щодо поліпшення стану очисних споруд та намулу, які знаходяться на території Цекинівської сільської ради Ямпільського району. На основі цих пропозицій було  підготовлено звернення до міністра екології.

За 2016 рік підготував та направив 94 депутатських звернень, провів близько 162 зустрічі з виборцями у Вінниці та Вінницькій області (питання ОСББ, прибудинкові території, написання проектних заявок на міжнародні фонди, комунікації у будинках, приватні теплогенеруючі компанії, використання енергозберігаючих технологій, залучення іноземних інвестицій). Працює громадська депутатська приймальня 2 рази на місяць (176 опрацьованих звернень від громадян). За наявними можливостями депутатського фонду надав матеріальну допомогу тим мешканцям, які по неї звернулися. Беру участь у засіданнях 3 постійних комісій обласної Ради, є членом комісії з оцінки діяльності керівників комунальних установ, беру участь у засіданні Конкурсної ради Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Зараз мною вже відправлені звернення на начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» щодо презентації складових тарифів з роз’ясненнями, за рахунок чого відбудеться  їхнє збільшення у травні 2017 року (із 1 травня 2017 року вводяться в дію нові тарифи  на централізоване водопостачання і водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які затверджені Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 року № 310 та від 22.03.2017 року № 311). Також надіслані листи на голів міської та обласної ради, щодо можливості встановлення бюветів з питною водою у Вінницькій області. Було написано звернення до НКРЕКП щодо надання роз’яснення із встановлення лічильників газу загальнобудинкових чи індивідуальних. Підготовлено  лист до НКРЕКП щодо надання роз’яснення та рекомендацій з порядку нарахування тарифів на теплову енергію з подальшим написанням самого порядку встановлення та затвердження цих тарифів Вінницькою обласною Радою.

На останній постійній комісії обласної Ради було ініційовано винести на розгляд чергової сесії обласної Ради проект рішення обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» щодо скасування постанови НКРЕКП від 22 жовтня 2004 року №1030 «Про Порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів» щодо підвищення тарифів на електроенергію для вуличного освітлення, як таку, що гальмуватимуть розвиток місцевого самоврядування, територіальних громад, що може призвести до погіршення криміногенної ситуації держави та знизити рівень життя населення.

 

Громадська робота

Я депутат  по   виборчому округу № 71, що включає в себе вулиці Блока, Д.Майбороди, Константиновича, М.Амосова, Писарєва, Пирогова, І.Миколайчука, Хмельницьке шосе, Шевченка, Д.Галицького. Багато роботи було проведено на моєму виборчому окрузі за 2016 рік. Була вирішена головна екологічна проблема мікрорайону Слав’янка. Мова йде про річку, яка тече між вулицями Хмельницьке шосе та Келецька, протікає біля вікон багатоповерхівок по вулиці Л. Ратушна. В русло річки врізались господарства приватного сектору та труби зі сторони багатоповерхівок, що призводило до постійного нестерпного запаху. Мною була створена робоча група для вирішеня цієї проблеми. Порушники були знайдені та недоліки усунені.

Вирішено питання по вул. І.Миколайчука з асфальтуванням, а також проведені ремонти у будинках Д.Майбороди, Хмельницьке шосе.

Мною було вперше організовано інформаційний семінар  щодо написання проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” міста Вінниці на 2017 рік.

В семінарі брали участь старші по будинках та активні мешканці мікрорайону «Слав’янка”. Для надання всієї необхідної інформації щодо методики написання правил та вимог фінансування, а також подання потенційних проектів були запрошені профільні фахівці. Після отримання необхідної інформації  учасники семінару виявили бажання об’єднатися,  написати та подати декілька проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” для покращення благоустрою, безпеки та якості життя у своєму мікрорайоні. Постійно проводимо зустрічі старших по будинках (питання ОСББ, прибудинкові території,  комунікації у будинках, використання енергозберігаючих технологій).

Багато уваги я приділяю розвитку спорту у місті Вінниці. Підтримую проведення Всеукраїнських турнірів з футболу, боксу, боротьби, гімнастики. Підтримую проведення щорічної художньої виставки робіт дітей з аутизмом «Запали місто синім» та спеціальної олімпіади для цих дітей. В 2016 році мною були організовані та проведені заходи, приурочені до Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Небесної Сотні, проект «З любов’ю до воїна». На постійній основі проходять навчання груп з проекту «Світ інтернету для кожного».

Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності, є здоровий глузд та людяність, щоб не було соромно перед виборцями.

 За цей рік я став досвідченішим в депутатській діяльності, а надалі планую ще більше набувати досвіду.

Про мою роботу як депутата та громадянина можна переглянути на сайті  обласної Ради та на особистій сторінці в мережі Facebook.

Повернутись Створено: 28 квітня 2017 року, 16:03 Переглядів: 1344

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація