9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звіт Вадима Соляника перед виборцями про свою роботу у 2017 році Роздрукувати

Голова фракції політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у обласній Раді, член постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

Адреса громадської приймальні: м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 252 (прим. Райспоживспілки, ІІ поверх). Прийом громадян здійснюється кожен другий та четвертий четвер місяця з 10:00 до 12:00.

Я, Вадим Соляник, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання, виконуючи свій депутатський обов’язок, постійно звітую перед громадою та своїми виборцями, наголошую, що робота проводилась і проводиться за кількома напрямами:

участь у засіданнях Вінницької обласної Ради;

робота на виборчому окрузі, зустрічі з громадянами та їхній особистий прийом у приймальні та зустрічах безпосередньо у населених пунктах;

вирішення профільних питань (благодійність, підтримка громадських ініціатив, патріотичних, соціальних, культурологічних, спортивних).

Робота в обласній Раді

Беру активну участь у сесійних засіданнях обласної Ради. На засіданнях вирішувались різні питання, шукали шляхи вирішення нагальних проблем. Моя активна участь в обговоренні всіх питань нерідко давала можливість відстоювати інтереси територіальних громад як виборчого округу, зокрема, так і Вінницької області в цілому.

За звітний період мною, як головою фракції «Самопоміч» у обласній Раді, спільно з фракційними колегами були розроблені та винесені на розгляд сесій обласної Ради депутатські запити і звернення, які були направлені до вищого керівництва країни, а саме до Президента України, Прем’єр-міністра, голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, народних депутатів та міністерств:

щодо відкликання змін до Конституції України, що прийняті у першому читанні, які спотворюють ідею децентралізації (закликали провести реальну конституційну реформу з децентралізації влади, якою, по-перше, необхідно зберегти конституційну цілісність та унітарність української держави, а по-друге, створити реальні можливості для спроможного місцевого самоврядування і усунути ризики зловживання контролем за місцевою владою);

щодо нового Закону України, положення якого регламентуватимуть проведення виборів до Верховної Ради за відкритими списками;

щодо недопущення призначення виборів на окупованих територіях;

щодо припинення торгівлі з окупованими територіями та визнати очевидний факт окупації частини України;

щодо збереження центральної районної лікарні Шаргородського району та багатьох інших по області;

прискорити розгляд та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди;

щодо створення і застосування будь-яких інструментів для пошуку виходу з тарифної кризи;

ужити всіх необхідних заходів для зменшення тарифів на комунальні послуги, як мінімум на 40%;

забезпечити формування Вищого антикорупційного суду протягом найближчих шести місяців;

щодо впровадження антикорупційної реформи;

щодо недопущення державного контролю за місцевим самоврядуванням;

щодо забезпечення незалежності та запобігання спробам перешкоджання діяльності НАБУ (Національного Антикорупційного Бюро) та прискорення проведення реформ у сфері боротьби з корупцією.

На рівні обласної Ради я відстоюю інтереси територіальних громад Тульчинського, Чернівецького, Шаргородського, Томашпільського та Мурованокуриловецького районів. Співпраця з районами будується через спілкування з керівництвом рад різних рівнів, колективами соціальних сфер. За звітний період мені вдалось відстояти чимало грантових проектів, зокрема, за 2017 рік вдалося допомогти втілити у життя та залучити фінансування із обласного бюджету, а саме виділено:

Мурованокуриловецький район – 265,8 тис грн.;

Томашпільський район – 816,1 тис грн.;

Тульчинський район – 973,9 тис грн.;

Чернівецький район – 558,1 тис грн.;

Шаргородський район – 836,1 тис грн.

Всього виділено: 3 млн. 450 тис грн.

Робота в окрузі

У мене працює постійна громадська приймальня, яка знаходиться за адресою: м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 252 (2-й поверх). Прийом громадян здійснюється у другий та четвертий четвер місяця з 10:00 до 12:00. Однак, спілкування з мешканцями округу не обмежується лише одним офісом. Більше часу я проводжу на зустрічі з громадами в їхніх населених пунктах, де здійснюю особистий прийом та звітую про виконану мною роботу. Зустрічаюся зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районних, міських та сільських рад, керівництвом державних адміністрацій та районних рад. Під час зустрічі вивчаю звернення усіх громадян, проблеми яких мають місце в сільських радах та на рівні районів. Перебуваючи у селах свого виборчого округу, бачу, що багатьом селянам, особливо одиноким людям, живеться дуже важко, тому намагаюся надати їм  допомогу.

Однією із найважливіших ділянок роботи для мене є розгляд звернень громадян. Всього за звітний період було розглянуто близько 500 звернень від громадян під час прийому в офісі та під час зустрічей в селах, що стосувалися матеріальної допомоги, житлових питань, медичної допомоги, соціального захисту та пенсійного забезпечення, забезпечення законності та правопорядку, комунально-побутових проблем. З них 129 звернень стосувались матеріальної допомоги. За звітний період з депутатського фонду мною особисто було виділено на різного роду допомоги 144,6 тис грн. З метою вирішення проблем, зазначених у зверненнях, надсилалися запити до відповідних виконавчих органів влади.

На жаль, не усі проблеми, про які просили та відзначали у своїх зверненнях мешканці округу, вдалося вирішити – це брак коштів, людський фактор, корупційні складові окремих посадовців.

Та руки не потрібно опускати – дорогу зможе осилити лише той, хто по ній іде.

Під час зустрічей із колективами, обов’язково відвідую медичні заклади, зустрічаюся із медичними працівниками. Особливу увагу було приділено питанню реформування галузі медицини, а також подальшій її долі.

Протягом минулих років 110 багатофункціональних ліжок були розподілені між районними лікарнями Шаргородського, Томашпільського, Тульчинського, Чернівецького районів Вінницької області.

Завдяки наполегливим крокам, вдалось покращити ситуацію з будівництвом школи у Зведенівці Шаргородського району. Зведенівську школу було включено до пріоритетних напрямків «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік».

АТО

Була організована поїздка у зону АТО. Продукти харчування, питна вода, медикаменти та медобладнання для госпіталю, подарунки й смаколики – все це, спільно із колегами по фракції було зібрано для мирних жителів та для дітей прифронтового сходу.

Вагома допомога надалася воїнам, які перебували на передовій. Також у госпіталі Донеччини та Луганщини передавались багатофункціональні ліжка для лікування бійців. Матеріальну допомогу й благодійність у вигляді продуктів харчування та взуття отримали школи, садочки та заклади соціальної сфери на сході України.

Вирішення профільних питань

Щорічно беру участь у відзначенні Дня захисту дітей. У 2017 році стали організаторами дитячого свята у Шаргородському районі. Акробати, аніматори, дитячі атракціони, надувна гірка, батути, джампінг, безкоштовна солодка вата, аква-грим, міні зоопарк подарували діткам незабутнє свято.

Також я часто відвідую дитячі садочки, школи та інтернати, спілкуюсь з дітьми, надаю благодійну допомогу та подарунки.

Разом із братом Артемом було організовано паломницьку поїздку монастирями Вінницької області для дітей. Метою поїздки було зміцнити духовно наших юних спортсменів, надати їм додаткові знання з історії рідного краю, показати й допомогти відчути благодать святих місць нашої малої батьківщини. Подібна поїздка планується і у 2018 році.

Після звернення православних вірян та жителів Шаргородського району щодо будівництва храму на Йософатовій долині, я одразу почав займатись цим питанням. Після багатьох депутатських звернень щодо будівництва на Йософатовій долині храму Пресвятої Богородиці та келій для монахів, вдалось отримати позитивний результат.

Спорт

Як людина, яка активно займається спортом, вважаю своїм депутатським обов’язком підтримувати молодих спортсменів. Приділяю особливу увагу розвитку різних видів спорту. У міській ДЮСШ відкрили секцію боксу, активно набирає лідируючі позиції створена команда «Самопоміч-Шаргород» з футболу та міні-футболу, продовжує розвиватись тайський та класичний бокс, проводяться змагання різних рівнів.

Під моєю опікою знаходиться понад 600 самбістів з усієї області. Минулого року на чемпіонат Європи з боротьби самбо допоміг відрядити спортсмена Грачика Осипяна. Хлопець на змаганнях досягнув прекрасного результату – посів 3-є місце. Також навесні 2017-го посприяв поїздці самбістів із Ладижина на чемпіонат світу, який проходив на Кіпрі. Допомагаю у розвитку секції класичного боксу. Цим видом спорту займається 60 дітей із Шаргорода. Вихованці вже мають вагомі досягнення, привозили чимало титулів зі змагань різних рівнів.

Також опікуюсь спортивною секцією з таїландського боксу в райцентрі. Займається цим видом спорту в Шаргородському районі близько ста дітей. Є талановиті чемпіони і призери Чемпіонатів України. Провели відкритий чемпіонат Вінницької області з цього виду єдиноборств. Десятьом чемпіонам були вручені путівки на відпочинок на узбережжі Чорного моря.

Протягом останніх років у Шаргороді провели кілька змагань всеукраїнського значення. Це турніри з боксу, присвячені Дню Перемоги, які проводяться вже втретє та Всеукраїнський турнір з тайського боксу «Муай-тай». Останній провели у листопаді між кращими спортсменами ДЮШС Шаргорода та Черкаської області. У змаганнях взяли участь 18 хлопців та юнаків віком від 8 до 14 років.

У Шаргороді сформували свій футбольний клуб «Самопоміч-Шаргород», який допомагаю утримувати.

Матеріальна допомога надавалась також на проведення масштабного Чемпіонату України з художньої гімнастики, який проходив у Вінниці.

Постійно надається підтримка для організації поїздок вихованців студії зразкового естрадно-класичного танцю «Royal Dance» (м.Шаргород) на фестивалі різних рівнів. Перспективні танцівники цього колективу привозить зі змагань завжди почесні місця.

Покращується матеріально-технічна база в залах, де займаються діти. Закуповується професійний спортивний інвентар, і вже сьогодні, зокрема, в місті Шаргороді, маємо два професійних боксерських ринги.

Допомагаю спортсменам вирішувати питання з фінансуванням поїздок на чемпіонати, сплачую грошові внески для участі у Всеукраїнських змаганнях спортсменів, організовую змагання різних рівнів у районі, закуповую кубки та призи.

За звітний період було проведено 24 боксерських турніри, відкритих кубків та змагань із таїландського боксу, дзюдо, самбо та футболу.

На завершення, хочу зазначити, що як депутат Вінницької обласної Ради та небайдужий громадянин своєї країни, й надалі буду намагатися виконувати в повному обсязі свої повноваження, піклуватися про громадян і населені пункти. Адже найголовніше – не втратити довіру виборців, які бажають бачити зміни в країні лише на краще. Звертайтеся до мене з питаннями, проблемами, пропозиціями, програмами та ініціативами. Вірю, що разом ми зможемо це зробити, змінити на краще ситуацію на нашій рідній землі.

Детальнішу інформацію про мою діяльність, як депутата, можна переглянути в соціальній мережі Фейсбук  https://www.facebook.com/solyanikvadim/  та Інстаграм https://www.instagram.com/vadim_solyanik/.

Повернутись Створено: 6 лютого 2018 року, 12:30 Переглядів: 1587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація