6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Звіт Вадима Соляника перед виборцями про свою роботу у 2018 році Роздрукувати

Голова фракції політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у обласній Раді, член постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

Адреса громадської приймальні: м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 252 (прим. Райспоживспілки, ІІ поверх). Прийом громадян здійснюється кожен другий та четвертий четвер місяця з 10:00 до 12:00.

Я, Вадим Соляник, обраний депутатом обласної Ради 7 скликання, виконуючи свій депутатський обов’язок, постійно звітую перед громадою та своїми виборцями.

Основними пріоритетами моєї діяльності у звітному періоді були:

участь у засіданнях, комісіях та президіях Вінницької обласної Ради;

робота на виборчому окрузі, зустрічі з громадянами та їхній особистий прийом у приймальні та зустрічах безпосередньо у населених пунктах;

вирішення профільних питань (благодійність, підтримка громадських ініціатив, патріотичних, соціальних, культурологічних, спортивних).

Робота в обласній Раді

Продовжую брати активну участь у сесійних засіданнях, комісіях та президіях обласної Ради. За 2018 рік відбулось 5 постійних комісій та 8 засідань сесій, жодного із яких я не пропустив.

На засіданнях вирішувались різні питання, шукали шляхи вирішення нагальних проблем. Моя активна участь в обговоренні всіх питань нерідко давала можливість відстоювати інтереси територіальних громад як виборчого округу, зокрема, так і Вінницької області в цілому.

За звітний період мною, як головою фракції «Самопоміч» у обласній Раді, спільно з фракційними колегами були розроблені та винесені на розгляд сесій обласної Ради депутатські запити і звернення, які були направлені до вищого керівництва країни.

На рівні обласної Ради продовжую відстоювати інтереси територіальних громад Тульчинського, Чернівецького, Шаргородського, Томашпільського та Мурованокуриловецького районів. Співпраця із районами будується через спілкування з керівництвом рад різних рівнів, колективами соціальних сфер, відвідування сесій сільських/селищних/міських, районних рад та безпосереднього спілкування з людьми

У Шаргородському районному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування командою Самопомочі і мною особисто було зроблено пропозицію підтримки наданих проектів. Це дало змогу втілити у життя 30 проектів на загальну суму – 2 336 598 грн.

Робота в окрузі

Починаючи з 2016 року у мене працює постійна громадська приймальня, яка знаходиться за адресою: м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 252 (2-й поверх). Прийом громадян здійснюється у другий та четвертий четвер місяця з 10:00 до 12:00. Однак, спілкування з мешканцями округу не обмежується лише одним офісом. Більше часу я проводжу на зустрічі з громадами, де здійснюю особистий прийом та звітую про виконану мною роботу. Зустрічаюся зі своїми виборцями, головами сільських рад, депутатами районних, міських та сільських рад, керівництвом державних адміністрацій та районних рад. Під час зустрічей вивчаю звернення усіх громадян, проблеми яких мають місце в сільських радах та на рівні районів.

Однією із найважливіших ділянок роботи для мене є розгляд звернень громадян. Всього за звітний період було розглянуто 347 звернень від громадян під час прийому в офісі та під час зустрічей в селах, що стосувалися матеріальної допомоги, житлових питань, медичної допомоги, соціального захисту та пенсійного забезпечення, забезпечення законності та правопорядку, комунально-побутових проблем. З них 129 звернень стосувались матеріальної допомоги. За звітний період з депутатського фонду мною особисто було виділено на різного роду допомоги 125,616 тис. грн. З метою вирішення проблем, зазначених у зверненнях, надсилалися запити до відповідних виконавчих органів влади.

Також, в рамках проекту «Нова українська школа» забезпечив усі школи Шаргородського району м’якою підлогою з пазлів, які спеціально призначені для дитячих та ігрових кімнат. Це покриття екологічно безпечне, має відмінну теплоізоляцію та створює ефект «теплої підлоги», добре чиститься та миється.

Завдяки наполегливим крокам та включення до пріоритетних напрямків «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік» була введена в експлуатацію та відкрита школа у с.Зведенівці Шаргородського району.

Вирішення профільних питань

Вже традицією стало щорічне прибирання територій. Власним прикладом показуємо як зробити своє місто кращим. 2018 року силами жителями міста, згуртувавшись, вийшли на зачистку та прибирання паркової зони навпроти пам‘ятника загиблим воїнам у мікрорайоні Соснівка.

Спільно із ГО «Нам небайдуже» та за підтримки різних меценатів вдалось провести міжрайонний велопробіг, у якому взяли участь близько 200 учасників.

До Шаргорода прямували дві колони. Чернівецькі велосипедисти, які уже четвертий рік поспіль беруть участь у цьому заході, колоною зі 120 учасників вирушили до «Шаргородської поворотки». Колона із Шаргорода налічувала близько 75 учасників, виїхала їм на зустріч. Потім усі спільною колоною приїхали у м. Шаргород, проїхавшись центральною вулицею, зупинились біля будинку культури. Далі усі разом відвідали Шаргородський Свято-Миколаївський чоловічий монастир, костел св. Флоріана та Хресну Дорогу.

 

Важливим для мене залишається допомога соціальній сфері.

Відтак декілька разів відвідував територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Томашпільського району в селі Комаргороді. Такі заклади є необхідними у нашій країни та потребують постійної підтримки й допомоги. Ця допомога може бути різною – від надання благодійної допомоги до банального відвідування та спілкування із людьми, які там перебувають. Окрім того, особисто намагався привітати усіх працівників соціальної та медичної сфери. Ці люди роблять надважливу справу.

 

Для 30 талановитих та обдарованих дітей Шаргородського району була організована поїздка до м. Вінниці.

Дітки відвідали Національний музей-садибу М.І. Пирогова, відвідали аптеку М.І.Пирогова у садибі Вишня та Миколаївську церкву-усипальницю. Потім відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей, який відомий, як науково-методичний та пам'ятко-охоронний центр східного регіону Поділля. Наприкінці подорожі завітали до приміщення Вінницької обласної Ради, де кожен зміг спробувати себе в ролі депутата та дізнатись про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілки влади області та коротко ознайомитись з роботою та обов’язками працівників Ради.

 

Наприкінці 2018 року відвідав Котюжанівський навчально-реабілітаційний центр, де привітав 55 діток із радісним та довгоочікуваним святом св. Миколая. Також із подарунками завітав і до Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної школи-інтернат та будинку-інтернат у с. Будне Шаргородського району.

 

 

Спорт

Як людина, яка активно займається спортом, вважаю своїм депутатським обов’язком підтримувати молодих спортсменів. Приділяю особливу увагу розвитку різних видів спорту. У міській ДЮСШ продовжує функціонувати секція боксу, активно набирає лідируючі позиції створена команда «Самопоміч-Шаргород» з футболу та міні-футболу, продовжує розвиватись тайський та класичний бокс, проводяться змагання різних рівнів. Будучи президентом Вінницької обласної федерації з боротьби самбо, продовжую активно допомагати спортсменам у Вінницькій області. За 2018 рік спортсменами було здобуто чимало перемог на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Команда «Самопоміч-Шаргород», якою опікуюсь із братом, у сезоні 2018 року стала чемпіоном та володарем кубку Шаргородського району із футзалу. Окрім того, у дуже напруженій боротьбі команда «Самопоміч-Шаргород» здобула першість у суперкубку та чемпіонаті Шаргородського району з футболу.

У жовтні 2018 року провели відкритий Кубок Вінницької області з таїландського боксу Муей Тай у м. Шаргороді.

 

На завершення, хочу зазначити, що як депутат Вінницької обласної Ради та небайдужий громадянин своєї країни, й надалі виконуватиму в повному обсязі свої повноваження, піклуватимуся про громадян і населені пункти. Адже найголовніше – не втратити довіру виборців, які бажають бачити зміни в країні лише на краще.

Звертайтеся до мене з питаннями, проблемами, пропозиціями, програмами та ініціативами. Вірю, що разом ми зможемо це зробити, змінити на краще ситуацію на нашій рідній землі.

Детальнішу інформацію про мою діяльність, як депутата, можна переглянути в соціальних мережах  Facebook https://www.facebook.com/solyanikvadim/

 та Інстаграм https://www.instagram.com/vadim_solyanik/.

Повернутись Створено: 25 березня 2019 року, 16:18 Переглядів: 1931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація