22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Звіт за 2021 рік Роздрукувати

Інформація про роботу із зверненнями громадян у

Вінницькій обласній Раді протягом І кварталу 2021 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» постійно вживаються заходи для підвищення ефективності роботи із забезпечення всебічного розгляду звернень громадян та порушених у них проблем, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян.

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції особистий прийом громадян у приймальні Вінницької обласної Ради тимчасово припинено.

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” забезпечується можливість громадян одержати детальну інформацію щодо оформлення письмового звернення з порушених у зверненні питань, вишукуються конкретні шляхи вирішення їх проблем та готуються своєчасні аргументовані відповіді та роз’яснення.

Протягом І кварталу 2021 року до обласної Ради надійшло 182 звернення, що на 13 менше, ніж за відповідний період 2020 року. Також майже 122 звернення про надання матеріальної допомоги до керівництва обласної Ради та більше  звернень до депутатів обласної Ради, що подані до відділу по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації.

Із них: 7 звернень – повторних, за відповідний період минулого року було 2 звернення. Серед усіх звернень 3 скарги. За результатами розгляду: 60 звернення вирішено позитивно, на 67 – дано роз’яснення, 20 звернень надіслані за належністю, на розгляді - 55.

60 звернень надійшли поштою та електронною поштою, 122 - прийнято відділом по роботі із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації.

Зареєстровано 23 колективних звернення (12,6%), за підписом громадянина - 693.

Найбільше звернень надійшло від жителів м. Вінниці (76 звернень) та  Вінницького (37 звернень) району.

Серед усіх категорій населення, які зазначили свій соціальний статус, до обласної Ради найчастіше зверталися пенсіонери (51), військовослужбовці (13), працівники бюджетної сфери (8), підприємці (7).

Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами області порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту (122  звернення), а саме: надання матеріальної допомоги, забезпечення соціальних виплат, субсидії. Відтак, для вирішення питання про надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення протягом І кварталу поточного року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму більше 2,4 млн. грн. за зверненнями більше 1000 громадян області.

На другому місці питання комунального господарства (10 звернень), а саме: неправомірні тарифи, розрахунки за комунальні послуги.

Досить часто піднімаються охорони здоров’я (8 звернень). Це питання щодо проведення безкоштовного лікування в медичних закладах, встановлення групи інвалідності, діяльності працівників медичних установ.

Актуальними залишаються питання транспорту та зв’язку 8 звернень.

Протягом І кварталу 2021 року до обласної Ради надійшло 6 звернень, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема, скарги жителів громад на правомірність дій та рішень посадових осіб відповідних рад.

Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому є одним із пріоритетних напрямів діяльності Вінницької обласної Ради і знаходиться під постійним контролем керівництва Вінницької обласної Ради. Усі  пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до обласної Ради, розглянуті згідно з чинним законодавством.  За результатами розгляду звернень, громадянам надавались роз’яснення працівниками виконавчого апарату обласної Ради. Діяльність обласної Ради щодо розгляду звернень громадян постійно висвітлюється на офіційному вебсайті обласної Ради.

 

Відділ по роботі зі зверненнями громадян та доступу до

публічної інформації управління з загальних питань

виконавчого апарату обласної Ради

Створено: 1 квітня 2021 року, 08:55 Переглядів: 1432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація