22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Звіти керівників, фінансові плани на 2021 рік, зміни до обласного бюджету, виконання обласних програм: бюджетна комісія розглянула 17 питань Роздрукувати

8 червня під головуванням Галини Якубович відбулося чергове 15 засідання постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, директори обласних комунальних підприємств, начальники та директори Департаментів облдержадміністрації.

Депутати заслухали звіти керівників обласної спеціалізованої аптеки №1 Віктора Щербатого та підприємства «Антопільське» Олега Бовсунівського щодо діяльності підприємств та виконання показників фінансових планів за 2020 рік. Також підтримали внесення змін до фінансових планів Вінницького обласного об’єднаного бюро технічної інвентаризації та Могилів-Подільського міжрайонного бюро технічної інвентаризації на 2021 рік (2-4 квартали).

Депутати заслухали інформацію про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік. Зокрема територіальним громадам перераховується понад 1,4 млн грн на закупівлю інсуліну для хворих на цукровий діабет та десмопресину хворим на нецукровий діабет. Зараховується додаткова субвенція на понад 187,9 млн грн з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Загалом в цьому році на місцеві дороги передбачено понад 1 млрд 218 млн грн. Подільському регіональному центру онкології виділяється 10 млн грн на придбання одного діагностичного комп’ютерного томографа. Для часткового відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильні установки для зберігання й охолодження молока передбачено 350 тис. грн. Обласному бюджету на реалізацію програми «Власний дім» передається 550 тис. грн, з них від Северинівської сільської громади – 150 тис. грн, Літинської селищної громади – 200 тис. грн та Барської міської громади – 200 тис. грн.

– Депутати, що входять до постійної комісії, приклали максимум зусиль для оперативного реагування на бюджетні зміни в області. Тільки у п’ятницю, 4 червня, головою обласної Ради було підписано розпорядження «Про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік», а вже сьогодні депутати зібралися і прийняли їх. Таким чином ми вчасно винесемо на розгляд чергової сесії питання, які забезпечують життєдіяльність області та її жителів, – каже перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

Члени комісії розглянули  та підтримали проєкти фінансових планів на 2021 рік обласних комунальних некомерційних підприємств «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», «Хмільницька обласна лікарня відновного лікування», «Жмеринська лікарня відновного лікування», «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників», «Вінницький обласний центр громадського здоров’я».

Депутати також погодили проєкт рішення «Про Програму розвитку фізичної культури й спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки» з доопрацюванням.

З протоколом та висновками постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету можна ознайомитися на сайті обласної Ради  в розділі «Документи».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 8 червня 2021 року, 15:50 Переглядів: 393

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація