Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Звітують громади Роздрукувати

Оцінка діяльності: відзвітував Барський район

30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан заслухали звіт керівників Барського району про результати роботи у І кварталі поточного року. У нараді також взяли участь представники департаментів ОДА, підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради та голови сільських рад.

Доповідаючи про стан медичної галузі, голова Барської райдержадміністрації Геннадій Лук зазначив, що на поточні та капітальні ремонти у закладах охорони здоров’я первинної мережі на 2013 рік заплановано 1 млн. 365 тис. гривень. Протягом І кварталу для поліпшення матеріально-технічної бази амбулаторій та ФАПів району вже використано 85 тис. гривень.
Чимало планів на 2013 рік передбачено в освітній галузі району. Серед них: завершення будівництва дошкільного навчального закладу в селі Гавришівка проектною потужністю 130 вихованців, відкриття 1 вересня 2013 року ДНЗ в селі Гулі на 45 дітей, капітальний ремонт Мар’янівського НВК, виведення з підвального приміщення котельні в Журавлівській ЗОШ. Як запевнив голова райдержадміністрації, в 6-ти школах району, де ще не обладнано внутрішні вбиральні, зазначені роботи завершаться до початку навчального року. Поряд з тим, задля приведення у відповідність мережі освітніх закладів району, передбачається реорганізація 7 загальноосвітніх шкіл та оптимізація 2 закладів шляхом створення на їх базі дитячих садків.

У районі розроблена програма підтримки малого підприємництва на 2013-2014 роки, а кількість зареєстрованих в регіоні суб’єктів підприємницької діяльності становить 2507осіб. 

Аграрії регіону готові до весняно-польових робіт, і цьогоріч планується засіяти 60 тисяч гектарів угідь. У галузі тваринництва спостерігається збільшення поголів’я великої рогатої худоби. 
Окрім того, у планах районної влади на 2013 рік – встановлення 524 світильників у 16 територіальних громадах регіону. А на зміцнення матеріальної бази закладів культури керівництвом району у 2013 році заплановано кошти у сумі 752 тисячі гривень.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:16 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація