Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Звітують громади Роздрукувати

Оцінка діяльності: відзвітував Барський район

30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан заслухали звіт керівників Барського району про результати роботи у І кварталі поточного року. У нараді також взяли участь представники департаментів ОДА, підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради та голови сільських рад.

Доповідаючи про стан медичної галузі, голова Барської райдержадміністрації Геннадій Лук зазначив, що на поточні та капітальні ремонти у закладах охорони здоров’я первинної мережі на 2013 рік заплановано 1 млн. 365 тис. гривень. Протягом І кварталу для поліпшення матеріально-технічної бази амбулаторій та ФАПів району вже використано 85 тис. гривень.
Чимало планів на 2013 рік передбачено в освітній галузі району. Серед них: завершення будівництва дошкільного навчального закладу в селі Гавришівка проектною потужністю 130 вихованців, відкриття 1 вересня 2013 року ДНЗ в селі Гулі на 45 дітей, капітальний ремонт Мар’янівського НВК, виведення з підвального приміщення котельні в Журавлівській ЗОШ. Як запевнив голова райдержадміністрації, в 6-ти школах району, де ще не обладнано внутрішні вбиральні, зазначені роботи завершаться до початку навчального року. Поряд з тим, задля приведення у відповідність мережі освітніх закладів району, передбачається реорганізація 7 загальноосвітніх шкіл та оптимізація 2 закладів шляхом створення на їх базі дитячих садків.

У районі розроблена програма підтримки малого підприємництва на 2013-2014 роки, а кількість зареєстрованих в регіоні суб’єктів підприємницької діяльності становить 2507осіб. 

Аграрії регіону готові до весняно-польових робіт, і цьогоріч планується засіяти 60 тисяч гектарів угідь. У галузі тваринництва спостерігається збільшення поголів’я великої рогатої худоби. 
Окрім того, у планах районної влади на 2013 рік – встановлення 524 світильників у 16 територіальних громадах регіону. А на зміцнення матеріальної бази закладів культури керівництвом району у 2013 році заплановано кошти у сумі 752 тисячі гривень.

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 12:16 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація