Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Звітував Віноблагроліс Роздрукувати

6 лютого  в Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві „Віноблагроліс.” відбулась нарада  з  підведеннюпідсумків роботи системи в  2013році.

В роботі наради взяли  участь заступник керівника виконавчого апарату обласної  Ради - керуючий справами Нешик С.С., провідний аудитор, представник компанії «Лісова сертифікація» в Україні Розвод С.В.

Першочерговими завданнями у 2014 році дирекцією підприємства визначено збільшення об’ємів вирощування посадкового матеріалу основних лісоутворюючих порід до 12-15 млн. шт., проведення якісних та своєчасних доглядів за лісовими культурами, ефективне проведення рубок догляду та інших рубок пов’язаних з веденням лісового господарства.

Заплановано також розпочати роботи з проведення базового лісовпорядкування, виготовлення державних актів та зміни цільового призначення на землі меліоративного фонду (це близько 9 тис. га), виготовлення державних актів на землі, що передані від колишніх радгоспів  (42 тис. га.).

Представник компанії «Лісова сертифікація» в Україні ознайомив учасників наради з механізмом проведення  лісової  сертифікації  за міжнародною схемою Лісової Опікунської Ради і наголосив, що при отриманні відповідних сертифікатів продукція  підприємств системи „Віноблагроліс” буде реалізовуватись на міжнародному ринку. Робота з сертифікації в області вже розпочата.

На завершення наради Степан Нешик  від імені обласної Ради, органів місцевого самоврядування   подякував присутнім за самовіддану працю для збереження природних багатств України, наголосивши при цьому, що основним завданням лісівників і надалі залишається збільшення лісистості області, збереження наявних фондів та підтримка своєю продукцією відповідних територіальних громад.

-Це завдання визначено обласною програмою досягнення оптимального рівня  лісистості у Вінницькій області на 2012-2025 роки, -наголосив  Нешик С.С.

6 кращим дочірнім підприємствам  були вручені технічні паспорти на колісні трактори марки „Беларус”.

Повернутись Створено: 7 лютого 2014 року, 18:11 Переглядів: 1679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація